• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mia Co Desing

Adres :

Zeytinlik Mah. Fişekhane Cad.selimbey Pasajı No: 12 Bakırköy/istanbul İstanbul » Bakırköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Reyhan Sevinçer - Serkan Sevinçer

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

s.sevincer@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 348 94 89

Whatsapp 2:

0 (536) 348 94 89
Mia Co Desing

Firmamız Tekstil-Giyim sektöründe göstermiş olduğu tüm faaliyetlerde müşterilerimize titiz ve özenli çalışmanın ürünü olan bir hizmet sunmaktadır. Firmamızın tüm çalışanları kurallara uygun olarak ve özverili bir şekilde faaliyet göstermektedir.

Temel ilkelerimiz arasında hizmet kalitesini belirlemiş olduğumuz standartlarda tutmak gelmektedir. Müşterilerimizin sorun yaşayacağı kalitesiz bir ürün ortaya konulmasından uzak durulmaktadır. Rekabet ortamında ticari ahlaka uygun olmayan ya da müşteri ilişkilerimizi zedeleyecek davranışlardan uzak durmak firmamız tarafından benimsenen değerler arasından ön sıralarda yer almaktadır.

Faaliyetlerimiz sırasında insan sağlığına ve çevreye zarar verilmemesi için gerekli önlemlerin alınmasına dikkat edilmekte ve hizmet kalitesi sürdürülebilirlikle bir arada sunulmaktadır.

Bu sebeple kendimize misyon olarak en iyiyi en ekonomik şekilde ve doğru yöntemlerle müşterilerimize sunmayı belirledik.Bunu sağlarken etik ilkelerden ve ahlaki değerlerden zerre kadar taviz vermemek gerektiğinin bilincindeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR