• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mikonun Yeri

Adres :

Bayramoğlu Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi No: 290 Kefeli İşhanı Kocaeli Darıca Kocaeli » Darıca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mikail Yavuz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mikoyavuz21@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (549) 653 00 21

Mikonun Yeri olarak Kocaeli Darıca'da yemek yenecek nezih mekanlarda birisi olan işletmemiz maç keyfini doyasıya yaşayacağınız tek adres,aynı zamanda yemek yenebilecek yerimiz bulunmaktadır,menümüz:çorba çeşitleri,çiğ köfte,kokoreç,kebap çeşitleri,alo peket servisimizlede lezzeti ayağınıza getirdik,

Çalışma hayatımız içerisinde her zaman en kaliteli hizmetin sunulması ve bunun profesyonel bir şekilde yapılmasını hedefledik. Konusunda uzman olan çalışanlarımız ile sizlere her zaman oldukça başarılı şekilde yemek sektöründe hizmetler sunduk. Özellikle profesyonel şekilde bu alanda hizmet sunmamız nedeni ile sizlerin yoğun ilgisini görerek daha da fazla bu şekilde çalışmalarımızı yoğunlaştırdık.

Firmamız uzun yıllardır bu alanda hizmet sunan en önemli firmalardan birisidir. Kocaeli bölgesinde bu konuda en fazla tercih edilen firma olmaktadır. Sizlerin bu ilgisi firmamızın çok daha büyük işler yapması konusunda en büyük teşviğimiz olmaktadır. Çok daha hırslı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekte ve arttırmaktayız.

Müşterilerimizin memnuniyeti firmamızın birinci temel prensibidir. Bu sayede tüm hizmetlerimizi müşterilerimiz ekseni etrafında döndürebilmekte, onların ihtiyaçlarını oldukça iyi bir şekilde tanıyabilmekte ve onlara en uygun hizmeti en uygun avantajlar ile sunabilmekteyiz. Bu durumda yiyecek sektöründe firmamızın diğer firmalarının önüne geçebilmesini ve her daim yeni müşterilerin bizim ile çalışmak istemesini sağlayan en önemli faktörlerin başında gelmektedir. Siz de ihtiyacınız olan kaliteli hizmetini firmamız aracılığı ile temin edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR