• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Milim Mühendislik

Adres :

Ulus Caddesi No : 10/ A Amasya » Merzifon

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eren Yıldız- Erdem Çulha

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (539) 859 37 89

Whatsapp 2:

0 (545) 935 90 26

Amasya Merzifon’da birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet veren Milim Mühendislik firmamız yapı inşaata dair her türlü çözümün adresidir. Yapı inşaat faaliyetleri çok uzun yıllardır inşaların yaşam alanlarını, çalışma ortamlarını dizayn etmekte kullanılmaktadır. Her zaman çağın en son olanakları, teknolojinin bütün imanları ve estetik dokunuşlar yapı inşaat projelerinde kendine yer bulmaktadır.

Amasya inşaat sektörünün liderlerinden birisi olarak uzun yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle öne çıkıyoruz. İlçemizde dünya standartlarında projelere imza atmak adına bütün imkanlarımızı seferber ediyoruz. Her bir yapı inşaat alanında eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek ve kendini sürekli geliştiren bir ekiple çalışıyoruz. Eğitimli ve sertifikalı kadromuzla sizlerin beklentilerine en uygun çözümleri üretmek adına çabalıyoruz.

Dekorasyonlarımızda ve bütün faaliyetlerimizde kaliteden ödün vermiyoruz. Malzeme seçimlerimizde sektörün en iyi markalarını tercih ediyor, her biri başarısını tescillemiş ürünlerle uzun yıllar ilk günkü şıklığını ve performansını ortaya koyabilecek çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Malzeme kalitemizi üstün işçilikle taçlandırıyor, her ne yapıyorsak en iyi işçilikle gerçekleştiriyoruz.

Kalite kadar işlevselliğe de değer veriyor, bütün uygulamalarımızın kullanım amacına en uygun karşılığı vermesini sağlıyoruz. Her ne için kullanılacaksa en kullanışlı, en pratik ve işlevsel projelere imza atıyoruz. Çevre düzenlemeleri, alçı boya dekorasyon, prefabrik ev yapımı, çelik konstrüksiyon, dış cephe mantolama, inşaat mühendislik hizmetleri, iç dekorasyon işleri, anahtar teslim inşaat işleri ve çok daha fazlasını yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR