• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Minçi Tuning Oto Aksesuar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Metin Sunguroğlu

Kırıkkale’de hizmet veren ve özellikle erkeklerin otomobilleri için uğrak noktası haline gelen Minçi Tuning Oto Aksesuar birmilyonnokta.com un üyesidir. Kırıkkale oto aksesuar ve modifiye alanında pek çok firmaya ev sahipliği yapmaktadır. Bizim firmamızı diğer firmalardan farklı kılan kaliteli ürün yelpazemiz, hizmetlerimiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutmamız ve sağladığımız güvenle müşterilerimizin araçlarını bize emanet edip gidebilmeleri sayılabilir.

Firmamızın en çok ilgi gören aksesuarları arasında iç aksesuarlardan küllük, kolçak, telefon aksesuarları, perde, buzdolabı; dış aksesuar olarak cam filmi, rüzgarlık, kamera, ayna, arma, silecek; lastik aksesuarı olarak bijon kapakları, kompresör; koltuk kılıfları, paspaslar, farklı ses sistemleri, kokular, cam suyu olarak sayabiliriz. Modifiye hizmetimizle de araçlarınızı istediğiniz şekilde firmamızdaki oto aksesuarlarını kullanarak değiştiririz adeta aracınızı yenileriz. Firmamız saydığımız ürünlerin satışını gerçekleştirip aynı zamanda araçlarınıza da uygulanmasını sağlıyoruz. Yani satış sonrası hizmetlerimizle de yanınızdayız. Her türlü aksesuar bakım ve onarımında siz değerli müşterilerimize destek olmaktayız.

Firmamızda uygulanan tüm aksesuar çeşitleri son derece kalitelidir, servis ağımız tüm Kırıkkale ‘yi kapsamaktadır. Uyguladığımız ürünler sonrasında sorun yaşayan müşterilerimizin her sorununda çözüm odaklı yaklaşarak müşterilerimizin firmamızdan mutlu ayrılmaları için gayretle çalışmaktayız. Modifiye hizmeti genel olarak fiyatı çok yüksek olarak bilinse de, firmamızda bilinenin aksine bu hizmeti size çok uygun fiyatlarla sunmaktayız. Bu da müşterilerimizin bize olan ilgisinin her geçen gün artmasını sağlamaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR