• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Mini-bal Medikal Tekstil

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Erdi Taşdemir

reklam logosu
Sağlık sektörü zaman içinde çok gelişmiş ve değişmiştir. Yeni teknolojilerle birlikte artık bu sektör farklı alanlara da kaymış ve birçok insana da yeni iş sahası açmıştır. Bu gelişmeler hastanelerin ve hastane çalışanlarının çeşitli ihtiyaçlarını ortaya çıkarmış ve bunları karşılamak için de farklı sektörlerde iş alanları oluşmuştur. Bunlarda birisi de medikal tekstildir. Hastanelerde birçok insan çalışmakta ve bunların farklı farklı üniformaları bulunmaktadır. Doktorlar için ayrı hemşireler için ayrı kıyafetler tercih edilmektedir. Bizde sizlere bu konuda yardımcı olmak için MİNİ-BAL MEDİKAL TEKSTİL olarak Bursa’da hizmet vermekteyiz.
Öncelikli olarak medikal personel için her türlü kıyafetimiz bulunmakta olup hastanede her alanda çalışanlar için seçeneklerimiz mevcuttur. Yine hastanede en çok kullanılan ürünlerden olan eldiven, galoş, tek kullanımlık tulum gibi ürünlerimiz de bulunmakta olup toptan satışlarımız mevcuttur. İş elbisesi, önlük, forma her türlü medikal ihtiyacınızı *****""""MİNİ-BAL MEDİKAL TEKSTİL****""" olarak karşılamaktayız.
Hastanelerdeki her türlü ihtiyacınızla ilgilenmekte olup çok çeşitli ve kaliteli ürünlerimizi uygun fiyatlara sizlere sunmaktayız. Gelişen sağlık sektörüne hem destek olmak hem de bu sektörün açtığı iş alanlarını desteklemek için hizmet vermekteyiz. Disiplinli ve hızlı çalışanlarımızla birlikte siparişleriniz en kısa sürede özenle ve titizlikle hazırlanmaktadır. Ürünlerimiz son derece kaliteli olup uzun süre yıpranmadan kullanabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir ürünler için bizleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR