• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Protez Tırnak İzmir

Adres :

İnenü Caddesi No : 177 Kat : 1 Daire: 1 İzmir Üçyol Metro Yolu Konak İzmir İzmir » Konak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hande Yaklaş

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (505) 028 06 35

Whatsapp 2:

0 (505) 028 06 35

Kadın kozmetik alanında birçok farklı uygulama bulunmaktadır. Güzellik sağlanırken bir bütün olarak ele alınmakta ve yalnızca saçların, dudakların ya da yüzün güzel görünmesi yeterli sayılmamaktadır. Vücudun görünen bölümlerinin tamamının eksiksiz bir şekilde kozmetik işlemlerine tabi tutulması gerekmekte ve tüm bu bölgelere gerekli olan makyaj işlemleri uygulanarak mükemmel bir görünüm elde edilmesi sağlanmalıdır. Bu sayede vücudun bir bütün halinde daha güzel bir dış görünüşe sahip olması sağlanabilecektir. Genel manada kadınların bu güzellik ihtiyacına güzellik salonları cevap vermeye çalışmaktadır.

İzmir güzellik merkezi olarak sunmakta olduğumuz hizmet kadınların elleri ve tırnakları üzerine yoğunlaşmış, bu alanda profesyonelleşmiş bir hizmet olarak faydalanılabilmektedir. Sahip olduğumuz uzman ekipmanlarımız sayesinde manikür ve pedikür işlemlerini eksiksiz bir şekilde gerçekleştirebilmekte, daha mükemmel tırnak yüzeylerine sahip olabilirsiniz. Tırnaklarınız sayesinde elleriniz daha güzel bir görünüme sahip olurken bu sayede vücudunuzun geri kalanı da daha çekici gözükecektir.

Tırnakların yüzeylerinin daha düzgün olmasının yanı sıra güzellik merkezimizde protez tırnak uygulamaları da gerçekleştirilmektedir. Birbirinden farklı renk ve tasarıma ati protez ürünlerimiz sayesinde tasarımını en çok beğendiğiniz ürünümüzün tırnağınız üzerine uygulanması sağlanmaktadır. Bu sayede uzun zaman boyunca ojenizi değiştirme derdi olmadan güzel bir görünüme sahip olan tırnağınız ile gezebilirsiniz. Böylelikle sürekli olarak daha çekici bir dış görünüşe sahip olabilirsiniz. Siz de profesyonel hizmetlerimizden faydalanarak daha güzel bir el ve tırnak yapısına sahip olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR