• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mio Dio Temizlik Aracı

Adres :

Ülker 2 Sok Gürpınar Büyükçekmece - İstanbul İstanbul » Büyükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Huriye Mutlu

E-Posta Adresi :

huriyemutlu68@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 163 74 74

Whatsapp 2:

0 (554) 163 74 74

Kurulduğumuz günden beri edinmiş olduğumuz tecrübeler ile müşterilerimize uygun temizlik stratejilerini belirleyerek, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Tecrübeleri doğrultusunda birikimleri ile birlikte kaliteyi yakalayan uzman personelimiz her türlü temizlik servisini yapmaktadır. Kalite ile eşitlik prensiplerini bir arada tutarak tüm müşterilerimize eşit öncelik ile hizmet vermekteyiz. İstanbul temizlik sektörü olarak önceliğimiz kaliteli ve güvenilir hizmet vermektir. Tam olarak bu amaç doğrultusunda siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmak için bütün işlerimizi şeffaf şekilde gözler önünde yapıyoruz. Her şeyi izleyip takip etme olanağını sizlere sunarak işimizde ne kadar iddialı ve güvenilir olduğumuzu kanıtlıyoruz.

Yaptığımız temizliklerde kullandığımız birbirinden farklı, sayısız ürün çeşidi ile müşterilerimize en doğru hizmeti vermeye çalışıyoruz. Aradığınız birçok marka ve modele sahip ürün yelpazemiz her alanda ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Ürünlerimizin teminatını güvenilir firmalar ile doğrudan yaptığımız için aklınızda hiçbir soru işareti kalmıyor. Dünya üzerinde hızla gelişen teknolojiyi de yakından takip ediyoruz, bu sayede temizlik sektöründe bir numaralı isim haline geldiğimizi düşünüyoruz. Evleriniz ve ofisinizde ki temizliğin adresi bizden başkası olamaz, çünkü işimizi severek ve isteyerek yapıyoruz.

Sizlere gösterdiğimiz özen ile her geçen gün gelişip büyüyoruz. En iyi olmak için her geçen gün daha fazla çaba harcıyoruz. Ayrıntılı temizlik ve daha pek çok alanda hizmet vermekteyiz. Bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz, kaliteli hizmet sizin de hakkınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR