• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mira Döner

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Emin Çelik

Hijyen ve malzeme kalitesi ile ustalığın bir araya getirildiği işletmemizde Şanlıurfa halkı ve ziyaretçilerine lezzetli ve besleyici gıdaları uygun fiyatla tüketebilme olanağı sunuyoruz. Şanlıurfa döner denildiğinde müşteri memnuniyeti temelli işletme anlayışı ile akla gelen firmamızda insan sağlığının gerektirdiği önlemleri alarak hizmet veriyoruz. Et tüketimi konusunda hassasiyeti olan müşterilerimize, Gimdes’ten helal sertifikası bulunan işletmemizde gönül rahatlığı ile döner keyfi yapma olanağı tanıyoruz.

Severek ve ilk günkü heyecanımızı sürdürerek yapmaya devam ettiğimiz dönercilik işinde, müşterilerimizin değişen talep ve ihtiyaçlarını dikkate alarak işletme anlayışımızı yönlendirmeyi bir görev kabul ediyoruz. Sektördeki yenilikleri ve modern uygulamaları firma bünyemize yansıtarak hizmet kalitemizde her geçen gün artış sağlamayı hedefliyoruz. Hizmet anlayışımızın bir parçası olarak kaliteli malzeme tercih etmenin yanı sıra malzemeyi özenle kullanacak işini bilen personelle çalışıyoruz.

Eti farklı şekillerde tüketmeyi seven müşterilerimize özel olarak soslu döner çeşitleri hazırlıyoruz. Hatay usulü ve kaşarlı Hatay usulü dönerin yanı sıra güne başlarken klasik kahvaltı yerine çorba tüketmek ya da yemek öncesi sıcak bir başlangıç yapmak isteyenler için çorba seçeneği sunuyoruz. Lavaş, pide ve somun ekmek çeşitlerinin de müşterilerimizin damak zevkine sunulduğu işletmemizde dileyenler için tost ve ekmek arası gibi aperatif lezzet alternatifleri bulunuyor. Hizmet alanımız çevresinde bulunmakla birlikte restoranımıza ulaşma fırsatı olmayan müşterilerimiz için verdiğimiz alo paket hizmeti ile bir telefon etme kolaylığıyla lezzet seçeneklerimizi farklı noktalara ulaştırıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR