• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mira Spot & Antik

Adres :

Mektep Caddesi No 53 Küçükyalı Maltepe İstanbul İstanbul » Maltepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökhan Kabataş

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (536) 239 07 04

Whatsapp 2:

0 (536) 239 07 04

Mira Spot & Antik

Antikacılık her dönem için ilgi duyulmuş, insanlarda merak uyandırmış bir sektördür. Günümüzde insanlarında da antikaya olan merakları giderek artmaktadır. Bu nedenle antika alım satım konusunda eskiden kısıtlı semtlerde hizmet veren dükkanlar her semte yayılmaya başlamıştır.

Ürününüzü satarken dikkat etmeniz gereken şeyler bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi ürününüzü tanımak ve gerçek değeri hakkında bilgi sahibi olmaktır. Çünkü bazı durumlarda, bu konularda tecrübesizseniz, dedelerinizden kalmış evde yüzünüze bakmayacağınız bir parça çok değerli bir unsur olabiliyor. Durum böyle iken de tecrübesiz ve bilgisiz satıcılar iyi parça eşyalarını çok ucuza elden çıkartmaya razı gelebiliyor. Bunun önüne geçmek için mutlaka güvenilir antikacılar ile çalışmalı, eşyanızı değerinde elden çıkartmalısınız. Yıllardır müşteri ile iyi diyaloglar kurmuş “Hakan Antika” eşyanız hakkında değerinde fiyat vereceği konusunda güvenebilirsiniz.
Piyasada zor bulunan eski ve tasarımsal olarak beğeni toplayan antika parçalar her zaman için alıcı bulmayı başarmıştır. Her anlamda gerçekten başarılı olan antika parçalar sadece manevi değerleri ile değil, maddi değerleri ile de dudak uçuklatmaktadır.
Biz de antika parçalarınızı değerinde fiyatlar vererek satın alıyor ve meraklıları ile buluşturuyoruz. Antika eşyalarınızın piyasada bulunma oranına göre ya da eskiliğine ve kalitesine göre alım - satım fiyatları da artmaktadır. Satmak istediğiniz antika eşyalarınızın özellikleri hakında bildiğiniz bilgileri bizimle paylaşınız. Daha sonra eşyanızın resmini çekip bize whatsapp yoluyla gönderiniz. Bizde en kısa süre içinde antikanıza değer biçelim ve satın alalım.
Herhangi bir eşyanın antika olabilmesi için sadece eski olması yeterli değildir. Çoğu müşteri bu hususu atlamaktadır. Bunun için eşyalarına sunduğumuz fiyat teklifleri çoğu müşteriyi tatmin etmemektedir. Ama aynı oranda gerçekten antika değeri olan parçalara da vereceğimiz teklifler oldukça tatminkar olabilmektedir.
Peki antika nedir? Bir eşyanın antika olarak değerlendirebilmesi için eskilik önemli değilse ne önemlidir? Bu soruların cevapları bellidir. Eski bir eşyanın gerçek bir antika değeri taşıması için öncelikle bulunduğu dönemin tasarımsal izlerini yansıtması gereklidir. Aynı şekilde heryerde olmayan rahatça bulunamayan bir ürün olması şarttır. İşte bu kısıtlamalar ne kadar daralırsa antikanızın, antika değeri de o oranda artacaktır.
Sattığınız antikalar çok farklı ürünler olabilir. Satın alma işlemi yaparken, ürün çeşitliliği konusunda esnek davranmaktayız. Antika eşyalar genellikle, ev mobilyaları, sandalyeler, koltuklar, lambalar, saatleri, süsler, biblolar, mücevher kutuları, tablolar, resimler, Osmanlı’dan kalmış ürünler, kitaplar, bardaklar, tabaklar, mutfak ürünleri ve çok farklı çeşitli araç gereçler olabilir.
Hakan Antik olarak her türlü antika eşyanıza talibiz. İşimize değer veriyoruz. Sizin için manevi değerleri yüksek olan antikalarınızı sizler gibi bu değerlere sahip çıkabilecek müşterilerimize satıyoruz. Firmamız yıllardan beri, hem satıcısına, hem alıcısına aynı müşteri memnuniyeti hassasiyeti ile yaklaşarak, sektöründe fark yaratmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR