• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mirada Araç Kiralama

Adres :

Bağlarbaşı Mahallesi Mert Sokak No: 8 D: 3 Maltepe/istanbul İstanbul » Maltepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tümer Gülcan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@miradarentacar.com

Whatsapp 1:

0 (533) 640 30 41

Whatsapp 2:

0 (552) 452 28 01

Mirada Araç Kiralama olarak İstanbul Maltepe’de faaliyetlerimize devam ediyor, profesyonel araç kiralama uygulamalarımızla araç sahibi olmak isteyenleri kısa yoldan araç sahibi yapıyoruz. İstanbul rent a car sektörünün en çok tercih edilen ve en çok tavsiye edilen firmalarından birisi olarak geniş araç filomuzla sektörde fark yaratıyoruz. Binek araç ile transfer hizmeti, Vip karşılama, havalimanı transfer, şehir içi ve şehir dışı gezi ve organizasyonlarınız, düğün, nişan, özel gün organizasyonları için şoförlü vip araç, film, dizi, set çekimi, klip çekimleri için vip araç tahsilini büyük bir özveriyle yerine getiriyoruz.

Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir. Bu yüzden siz değerli müşterilerimizin araç kiralamaya dair duyabileceğiniz bütün ihtiyaçları tek noktadan karşılamaya çalışıyoruz. Dilerseniz şoförlü lüks araç kiralama, havaalanı transfer araç hizmeti, VİP transfer hizmeti de sunuyor, 7/24 hizmet sunarak dilediğiniz zaman dilediğiniz noktada bulunuyoruz. Her biri yeni model, faklı sürüş alışkanlıklarına hitap eden, farklı yakıt ve şanzıman seçeneklerine sahip geniş araç filomuz arasından kısa süreli araç kiralama yapabileceğiniz gibi uzun dönem filo kiralama hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Bu sayede kurumunuzun ihtiyaçlarını çok daha hızlı ve çok daha ekonomik çözeme kavuşturabilirsiniz.

Sektörün en seçkin ve en güvenilir firmalarından birisi olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını tespit etmeye ve ihtiyaçlarınıza tam zamanında, istenilen şekilde karşılık vermeye çabalıyor, uzun yıllardır da bunu başarmış bulunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR