• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Miseca Doğal Cilt Bakımı

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Burak Çelik

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Cildinizin ihtiyacı olan vitamin, mineral ve nemi ne kadar karşılıyorsunuz? Gün içinde tükettiğiniz besinler, cildinizle temas eden ürünler, hava, duygu değişimleriniz… Tüm bunlar ve daha fazlası cildinize yansıyor. Eğer beslenme düzeninizde ve su tüketiminizde aksamalar oluyorsa, yeteri kadar güneş ışığı alamıyorsanız, cildinizin nem dengesini koruyamıyorsanız cilt sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Bu sorunların çok ciddi boyutta olması gerekmiyor. Cildinizin solgun görünmesi, erken yaşta cilt kırışıklıklarının oluşması, ciltteki lekeler ve kızarıklıklar da cilt sorunları arasında yerini alıyor.

Evde kendi olanaklarınızla cilt bakımı yapabilirsiniz. Cildinize uygun olduğu görülen ürünleri cildinize uygulayarak cildinizin temizlendiğini düşünebilirsiniz. Fakat unutmayın ki cildinize uyguladığınız ürünlerin büyük bir çoğunluğu doğal değildir. Bu ürünlerin içinde bulunan çeşitli kimyasallar aslında bir süre sonra cildinizin zarar görmesine neden olacak. Cilt yapınızı korumak ve kendinizi daha canlı hissetmek istiyorsanız doğal ürünler kullanmalısınız. Doğal ürünleri cildinize uygulayarak daha etkili sonuç alacağınız gibi kendinizi daha iyi hissedecek, cildinizi korumuş olacaksınız.

Miseca Doğal Cilt Bakımı olarak İstanbul güzellik ve kişisel bakım alanında hizmet veriyoruz. Tamamen doğal içeriğe sahip olan bakım ürünlerimizi özel paketler halinde sizlere gönderiyoruz. Eğer isterseniz doğrudan ürüne ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda temin etmeniz gereken ürünleri alarak kendi karışımınızı kendiniz oluşturabilir ve cildinize uygulayabilirsiniz. Biz sizlere güvenilir cilt bakımının garantisini veriyoruz. Ürünlerimizi rahatlıkla kullanabilir, cildinizi koruyarak besleyebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR