• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Miss ve Cn Boutique

Adres :

Antalya - Alanya Antalya » Alanya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cansu Nural

E-Posta Adresi :

firma@birmilyonnokta.com

Whatsapp 1:

0 (507) 630 60 04

Firmaya Mesaj Gönder

Mıss & Cn Boutıque olarak Antalya-Alanya da hizmet vermekte olupkadife elbise satışı tesettür elbise satışı mini elbise abiye elbise satışı kışlık elbise satışı balıkçı yaka kazak satışı sade şık kazak satışı boyunlu kazak satışı inci detay sweat satışı maxi boy elbise satışı vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR