• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mmc Kassap Et Izgara

Adres :

Atatürk Mah. Girne Cad. No: 5/c İstanbul » Ataşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Yıldırımoğlu - Mustafa Yıldırımoğlu

E-Posta Adresi :

mmckassapizgara@gmail.com

Mmc Kasap Et Izgara firmamız Birmilyonnokta.com üyesi olarak İstanbul'dan sizlere sunduğu hizmetleri online olarak da sunmaktadır. İstanbul restoran sektöründe hizmet veren firmamız Mmc Kasap Et Izgara olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Sizlere sunduğumuz ürünler genel olarak hayvansal ürünler üzerinden şekillenmekle beraber birçok farklı çeşit hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız hayvansal ürünleri sağlığa uygun şekillerde büyük bir çoğunluğunu kendimiz üretmekteyiz. Kendimizin üretmediği ve restoranımızda kullanılan malzemelerin tamamı insan sağlığına uygun şekillerde temin edilip kullanılacağı ana kadar uygun şartlarda muhafaza etmekteyiz.

Birçok çeşit hizmeti bir arada sunan firmamızın kasap ve restoran altında sunduğu hizmetlerin dışında kurbanlık satışı da yapmaktadır. Kendi üretimimiz olan kurbanlıklar uygun fiyat ile birlikte çeşitli kilolarda sizlere sunulmaktadır. Sunduğumuz kasap hizmeti alanında da tüm hizmetler alanında gerekli donanıma sahip insanlar tarafından yapılmaktadır. Restoran hizmetimiz ise tamamen müşteri odaklı bir hizmettir. Müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda hareket etmekteyiz. Müşteri memnuniyeti açısından firmamız sunduğu tüm ürünleri taze bir şekilde sunmakta ve et ürünlerine dr kendisi bizzat üretmektedir. Ürünlerin hazırlanması ise tamamen müşterilerimiz talepleri doğrultusunda profesyonel ekibimiz tarafından üretilmektedir.

Müşteri odaklı çalışan firmamız sizlere sunduğu kasap ve restoran alanında ki hizmetleri en uygun fiyatlar ile birlikte sunmayı kendimize görev bilmiş bulunmaktayız. Sizde sunduğumuz çeşitli hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız bize irtibat yollarımızdan ya da restoranımıza bizzat gelerek ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR