• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Moda Bahçem

Sektör :

Yetkili Kişi :

Selman Angi - İbrahim Köşken

Moda Bahçem olarak sizler için İstanbul’un en güzel yerlerinden birinde en lezzetli kahvaltılarını sunmak için çalışıyoruz. Kahvaltı, günün en önemli öğünü olarak bilinir. Gün içerisinde ihtiyaç olan enerjiyi kazanabilmek ve gerekli vitaminleri alabilmek için kahvaltı ihmal edilmemesi gereken bir öğündür. Kahvaltı bu kadar önemli bir öğün iken Moda Bahçem olarak sizlere en lezzetli, en doğal ve en güzel kahvaltılıkları sunmak için çalışıyoruz. Şile restaurant sektöründe faaliyet gösteren firmamız yeşillikler içerisindeki ortamı ve havuzu ile görsel olarak çok fazla güzellik sunmaktadır.

Moda Bahçem ile sizler için unutulmaz kahvaltılar sunuyoruz. Yemyeşil doğa içerisinde bulunan bahçemiz ve masmavi havuz kahvaltı için güzel bir ortam oluşturuyor. Kahvaltı için hazırlanmış olan kahvaltılıklar ile lezzet ve doğallığı bir arada yaşayabilirsiniz. Kahvaltılıklarımız sizler için tamamen doğal şekilde üretilmiş olan seçenekler arasında seçilmektedir. Peynir, zeytin, bal, reçel ve diğer lezzetler tamamen doğal şekilde üretilmektedir. Doğallığı ile birlikte lezzetli kahvaltılıklar ile enfes bir kahvaltı yapabilirsiniz. Sıcak türleri en taze şekilde hazırlayarak sizlere sunan restaurantımız müşteri memnuniyeti temelinde çalışmaktadır. Dağ ve havuz manzarası eşliğinde lezzetli yemekleri yiyebilir ve dinlenebilirsiniz.

Moda Bahçem olarak sadece kahvaltıda değil diğer tüm öğünlerde hizmet verilmektedir. Öğlen ve akşam yemeklerinizde aileniz ve sevdikleriniz ile en lezzetli yemekleri çok güzel bir ortamda yiyebilirsiniz. Kış aylarında kapalı alanımızdaki sobamızın başında sıcacık bir ortam sizler için sunulmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR