• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Model Demir Doğrama

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tarık Yeka

İnsanlar evlerinde güvende olmak ister. Bazen hırsızlık gibi bir olayla karşılaşmamak için pencerelerine korkuluk taktırırlar. Bazen küçük çocuk ve bebekleri olan kişiler balkonlarına korkuluk yaptırırlar. Birçok nedenden dolayı tercih edebilirsiniz. Sizlere aradığınız hizmeti sunmak ise bizim görevimizdir. Model demir doğrama olarak İstanbul’da her türlü hizmeti vermekteyiz.

Evlerimiz olsun, iş yeri, apartman birçok yerde merdivenlerimizde demir korkuluklar bulunmaktadır. Bunlar hem sağlam olup hem de çeşitli modelleri ile şık bir görünüme de sahiptirler. Demir veya alüminyum ya da hangi maddeden yaptırmak isterseniz çeşitli balkon olsun, pencere olsun, merdiven olsun her türlü demir ve korkuluk işlemimiz mevcuttur. Ayrıca yine her türlü demir döküm işlemini yapmakta olup demir kapı ve çeşitli seçeneklerimizle hizmet vermekteyiz.

İstanbul ferforje ve metal dekorasyon olarak bizleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. En kaliteli ürünler kullanılıp usta elemanlarımız ile beraber işlemlerimiz yapılmaktadır. Böylece en ufak bir sorunla karşılaşmazsınız. Sizin güvenliğiniz bizim önceliğimizdir. Sizlerin evinizde, apartmanınızda güvenle oturmasını sağlamak bizim öncelikli amacımızdır.

Ayrıca bunun yanında şık ve güzel tasarımlarımızla beraber gözlerinize de hitap etmekteyiz. Uygun fiyatlı seçeneklerimizle her türlü hizmet ve yardımı sunmaktayız. Bizleri her an arayabilirsiniz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Kaliteli hizmetimizle bu sektördeki öncü firmaların başında gelmekteyiz. Güler yüzlü ve işinde uzman personelimiz ve gelişmiş teknoloji ürünlerimizle sizlere aradığınız hizmeti sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR