• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Moto Plaza

Adres :

Aziziye Mahallesi İstanbul Caddesi No: 243/c Düzce » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Özdemir

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (545) 502 14 81

Otomotiv sektöründe hizmet sağlayan Moto Plaza isimli firmamız birmilyonnokta.com üyesidir. Motor tutkusu bambaşka bir tutkudur. Motorseverler için kendi motorlarını seçmek de bambaşka bir duygudur. Kendi zevkine hitap eden, kişiliğine uygun, istediği özelliklere sahip olan motor seçim aşaması çok zevklidir. Bunun bilincinde olarak, sizlere en kaliteli motor markalarını, en uygun fiyatlara sizlere sunuyoruz.

Volta, Arora, Yuki gibi dünya çapında kendini ispatlamış markaları, siz motorseverlerin beğenisine sunuyoruz. Skalası geniş modellerimizi görerek seçebilir, ekonomik fiyatlara elde edebilirsiniz. Fiyatlarımız her bütçeye hitap etmektedir. Motolux konsept mağazası olarak, bu markaların satış ve servis noktası olmaktan gurur duyuyoruz.

Kurye motosikleti satışı, elektrikli bisiklet satışı, elektrikli scooter satışı, motosiklet aksesuarları satışı, motosiklet ekipmanları satışı, motosiklet tamir ve bakım servisi, ikinci el motosiklet satışı, motosiklet alım satım gibi konularda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Tüm bu hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız başka adres aramayın.

Düzce otomotiv sektöründe hizmet veren firmamız için müşteri memnuniyetini sağlamak ve korumak büyük önem arz etmektedir. Oldukça çeşitli motor modellerimizden istediğinizi model ve rengi seçerek, makul fiyatlara satın alabilirsiniz. Amacımız beklentilerinizi tümüyle karşılayan, istekleriniz doğrultusunda hareket eden bir firma olmaktır. Sizler de oldukça makul fiyatlara motor sahibi olmak istiyorsanız güvenle bizleri tercih edebilirsiniz. Motorlar hakkında detaylı bilgi almak, fiyat öğrenmek, motorlarımızı incelemek için siz değerli müşterilerimizi firmamıza bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR