• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Motocar Service

Sektör :

Yetkili Kişi :

Can Celep

Günümüzde yaşantımızın en önemli ihtiyaçlarının arasında ulaşım üst sıralarda gelmektedir. Bu konuda en büyük yardımcılarımız ise araçlarımızdır. Bu yardımcılarımızın üst düzeyde performans göstermesi için ise periyodik olarak bakımlarının yapılması büyük öneme sahiptir.

Motocar Servise olarak firmamız sektörde uzun yıllardır çalışmalarını sürdüren güçlü bir altyapıya sahiptir. Araçlar üzerinde elektrik servisinden mekanik servisine, oto tamir bakımdan motosiklet tamirine, oto kaporta boyamadan hasar onarımına kadar sağladığımız pek çok hizmeti müşterilerimizle buluşturmaktayız. Ayrıca sürüş esnasında meydana gelen ve ani oluşan arıza durumları için sağladığımız yol yardım servisi hizmetimiz ile de müşterilerimizin güvenliğini sağlamayı amaçlamaktayız.

Aracınızın sürüş konforunu arttırırken güvenli bir kullanım sağlamak amacıyla alanında uzman kadromuz ile birlikte çalışmalarını sürdüren firmamız, gelişen teknolojiyi de sıkı takip ederek alt yapımızı da her geçen gün güçlendirmeye devam etmekteyiz.

Araçların arıza durumlarının hızlı ve uygun şekilde onarılabilmesi için aracın arıza vermesine sebep olan durumun net bir şekilde tespit edilmesi gerekmektedir. Aracın arıza nedeninin tam saptanamaması durumda tüm sistemin sökülmesi veya kurcalanması, araçta yeni hasarlar oluşmasına, onarımın çok geç tamamlanmasına ve yüksek onarım maliyetine sebep olmaktadır. Dolayısıyla bu onarımların işinde uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Firmamız İstanbul oto tamir bakım firmaları arasında hem güçlü altyapımız hem de alanında uzman kadromuz ile sektöre yön veren firmalar arasında yer alarak üst düzey kaliteli hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR