• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Motolux Bursa - Turan Motors

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Turan

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Ulaşım sektöründe adeta teknoloji harikası ürünleri ile satış yapmakta olan Motolux isimli değerli ve kaliteli firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olduğunu açıkladı. Kurulduğu günden bu yana ulaşım alanında çok çeşitli hizmetleri ile müşteri memnuniyetini sağlamış olan değerli firmamız, oldukça yoğun bir müşteri kitlesine de sahiptir. Sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmet ile müşterisinin hem takdirini hem de güvenini kazanmayı başarmış olan değerli firmamız, yedi yirmi dört saat aralıksız bir şekilde çalışıyor ve hizmet sunuyor. Sunduğu her hizmette adeta kalitesini konuşturarak diğer firmalara fark atan firmamız, her hizmetinde sizlere Garanti veriyor. Kaliteyi esas alarak hizmet vermekte olan firmamız, sunduğu her üründe Garanti de vermektedir.

Bursa otomotiv, son derece kaliteli ve uzun ömürlü bisikletleri satışa sunmaktadır. Marka bisikletler, çocuk bisikleti, yetişkin bisikleti, yarış bisikleti ve motosiklet gibi birçok ürün satışa sunmakta olan firmamız, sizlerin ihtiyacı olan hizmeti ayağınıza kadar getirmiş bulunmaktadır. Satışa sunduğu her bisiklette mutlaka garanti belgesi de vermekte olan firmamız, oldukça rehavet görüyor ve çok yoğun bir müşteri kitlesine sahiptir. Bir gündüz demeden çalışıp çabalayan ve kaliteli hizmetini sizlere sunan firmamız, bu sektörün en çok tercih edilen tek ismi olarak zirveye sağlam adımlar ile yürümektedir.

Kaliteli ve uzun ömürlü bisikletlerimize sosyal medya hesabınız üzerinden ulaşabilir ve buradan oturduğunuz yerden alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca iletişim numaramızdan bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilir veya fiyat teklifinde bulunabilirsiniz. Bisiklet geçmişten günümüze en çok kullanılan masrafsız tek araç olarak olmazsa olmazımızdır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR