• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Müptela Ocakbaşı

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Ulubey’de hizmet vermekte olan restoranımız siz değerli müşterilerimiz için her zaman en iyi hizmeti vermekte ve bunun için çok çalışmaktadır. En iyi malzemeleri titizlikle seçip usta ellerde en iyi lezzete kavuşturduktan sonra sizlere sunan restoranımız Müptela Ocakbaşı adı gibi sizleri kendisine müptela edecektir.

Ordu restoran sektöründe tavrı ve tarzıyla yeni bir soluk getiren aileniz ve sevdikleriniz için en iyi hizmeti sağlayan Müptela Ocakbaşı rakiplerini geride bırakmayı başarmıştır. Güler yüzlü personeli ve tecrübeli ustalarıyla tarifi imkansız bir lezzet şöleni sunan restoranımız kaliteli hizmetin yeni adı olmayı başarmıştır. Kısa sürede uzun yollar kat etmenin haklı gururunu yaşayan ve tecrübeli yöneticilerin elinde kusursuz işletmenin yeni adresi restoranımız Ordululara yeni bir deneyim fırsatı sunmaktadır.

36 çeşit serpme kahvaltısı ile açık ve kapalı alan seçenekleri ile hizmetin kalitesini her alanda arttıran restoranımızda toplu yemek organizasyonlarınızı da yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra ızgara, pide ve lahmacun seçenekleri de bulunan restoranımızda her damak tadına uygun bir lezzet bulunabilir.

Olabilecek en makul fiyatlarla lüks hizmeti sizlerle buluşturan restoranımız her zaman kendine has tatları ve tecrübeli personeli ile hak ettiğiniz hizmet kalitesini sizlere sunmaya devam etmektedir. Sektöründe ki gelişmeleri yakından takip eden ve bunları en iyi şekilde kendine adapte eden restoranımıza sunduğumuz bu eşsiz lezzetleri deneyimlemek için en kısa zamanda sizler de davetlisiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR