• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Murat Gamze Saç ve Türban Tasarımı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Aydın

Güzel ve bakımlı görünmek her genç kızın hayalidir. Hem kendinize olan öz güveninizi arttırır hem de çevreniz tarafından ilgi görürsünüz. Bu güzel görünmek ve bakımlı olmak için yapılan işlemleri tek başınıza yapmakta zorlanabilirsiniz. Murat Gamze Saç ve Türban Tasarımı olarak bizler sizlere makyaj, kesim, bakım ve türban tasarımı gibi tüm işlemlerin hizmetini vermekteyiz.

Murat Gamze Saç ve Türban Tasarımı Eskişehir ilinin Odunpazarı ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu güne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler neticesinde Eskişehir Kuaför sektöründe değerli bir konuma gelmiş bulunmaktadır. Bu kazanılan başarının korunması ve daha da yukarılara çıkarılması için gerekli çalışmalar kurum ve çalışanları tarafından yapılmaktadır.

Kurumumuzda alanında gerekli eğitimini almış, tecrübeli, güler yüzlü çalışanlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Saç kesimi, saç boyama, fön çekme, makyaj yapımı, kalıcı makyaj, oje yapımı, türban tasarımı ve diğer bakımların tümü kurumumuzda yapılmaktadır. Ayrıca düğün, nişan, kına gibi özel günleriniz içinde hizmetler vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerin tümünde en kaliteli malzemeleri kullanmakta, işlemler sırasında hijyen ve kişisellik konusuna büyük özen göstermekteyiz.

Eğer sizler de saç kesimi, saç boyama işlemi, makyaj gibi ihtiyaçlarınız var ise Murat Gamze Saç ve Türban Tasarımı iletişim adreslerinden bizler ile iletişime geçebilir ve hizmet hakkında ayrıntılı bilgi alabilir veya hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR