• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mutlu Et Pazarı

Adres :

İsmet Paşa Mah. Çengel Cad. No: 39/b Kilis » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammed Çulhaoğlu

E-Posta Adresi :

mclider252@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 220 16 79

Et ürünleri en kaliteli protein kaynaklarındandır. Beslenme uzmanları, sağlıklı bir beslenme düzeni için haftada en az iki kere kırmızı et tüketilmesi gerektiğini vurgulamakta. İçerdiği vitaminler, yüksek protein oranı ve besin değerinin yüksek olmasının yanında kırmızı et doğru seçim yapıldığında ve doğru pişirildiğinde çok lezzetli bir yiyecektir. Et alışverişlerinizi mutlaka güvenilir yerlerden yapmalısınız, çünkü bayatlamış, bozulmuş etlerin tüketilmesi ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir.

Mutlu Et Pazarı sizlere güvenilir şekilde et alışverişi yapabilme imkânı sunmaktadır. Sizlere yıllar boyu bu sektörde çalışmış tecrübeli personeli ile memnun kalacağınız bir hizmet sağlar. Mutlu Et Pazarında et ürünlerinin daima tazesi, kalitelisi satılmaktadır. Çünkü Mutlu Et Pazarı şirketi olarak biz işimizi layıkıyla yerine getirmek için çalışıp çabalayan, ahlaka dayalı bir çalışma düsturunu benimsemiş bir iş yeriyiz. Etlerimizi muhafaza ettiğimiz alanın daima hijyenik olmasını sağlıyoruz. Yiyecek sektöründe temizliğin ne denli önemli olduğunun farkındayız.

Kilis restaurant alanında özellikle et ürünleri ağırlıklı olarak hizmet vermekteyiz. Restaurantımızda her türlü kebap çeşidinin, et ürünlerinin, lahmacunun mevcut olduğunu belirtmek isteriz. Evlere sipariş gönderme seçeneğimiz de mevcuttur.

Sizleri memnun edebilmek adına her geçen gün hizmetimizi profesyonelleştirmeye gayret ediyoruz. Mutlu Et Pazarı olarak başarımızı koruyabilmek adına kullandığımız malzemelerin kalitesinden asla ödün vermeyeceğimizi, her daim kaliteli çizgimizden ilerleyeceğimizi belirtmek isteriz. İşini severek yapan personelimiz sayesinde sizlere güler yüzlü bir hizmet, hızlı bir servis ve leziz yemekler vaat ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR