• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Muzipo Kids Bahçelievler

Adres :

Bahçelievler Mahallesi Ekrem Bey Apartmanı No: 27/1 Bahçelievler İstanbul İstanbul » Bahçelievler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Recep Gülenyüz

E-Posta Adresi :

istanbulbahcelievler@muzipo.com

Whatsapp 1:

0 (530) 300 56 92

Whatsapp 2:

0 (530) 300 56 92

Sağlıklı bir yaşama ve vücuda sahip olmak için öncelik her zaman düzenli beslenme ve spor düzeni olmuştur. Sizde çocuklarımızın sağlıklı ve mutlu bir geleceğe adım atması için İstanbul eğitim sektörü içerisinde yer alan Muzipo Kids Bahçelievler firmamızı tercih edebilirsiniz. Sporu bir yaşam biçimi olarak benimsedikten sonra hayatınızın daha kaliteli yaşadığınızın da farkına varırsınız. Özellikle çocuklar için bu durum tam anlamıyla gerçekleşmektedir. Firma olarak birbirinden farklı hizmetler, atölye çalışmalarını sizlere sunuyoruz.

Firmamız bünyesinde; çeşitli hareket atölyeleri, çocuklar için sportif etkinlikler, anneler için nefes egzersizleri, eğlenceli parkurlar, hareket becerileri eğitimleri, mini survivor çalışmaları vb. aktivitelerimiz hareket ve oyun danışmanlarımız tarafından sizlere sunulur.

Özellikle 2 ila yaş arasındaki çocukların, bebeklikten çocukluğa geçiş döneminde oldukça hızlı hareket ettiği gözlemlenmektedir. Bu nedenle bu dönem içerisinde uygulanacak olan aktiviteler hem çocukların kaslarının gelişmesi hem de benliklerini ortaya koyarak özgüven gelişmesi açısından büyük önem oluşturur.

Sosyal, bedensel ve zihinsel gelişime katkı sağlayan bu sporun gelişmesini kendimize misyon edindik. Yalnızca zayıflamak için değil huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir gelecek için sporun hayatımızda her zaman var olması gerekmektedir. Firmamızı sürekli olarak geliştirmek ve değişimlere ayak uydurmak için bu alanda yapılan yeni uygulamaları da yakından takip ediyoruz. Sizler de hizmetlerinizin eksiksiz olarak karşılanması ve talep, isteklerinizin yapıldığını görmek için bizleri tercih edebilirsiniz. İletişim bilgilerimiz üzerinden bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR