• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

My Dream Kuaför ve Güzellik Salonu

Adres :

Burç Mahallesi Seval Caddesi No: 107/a Şentepe ( Adile Naşit Kreş Yanı ) Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasemin Tatar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (538) 485 96 99

Hizmet sektöründe kuaför alanında faaliyet sürdüren My Dream Kuaför ve Güzellik Salonu birmilyonnokta.comüyesidir. Ankara kuaför sektöründe hizmet veren firmamız kendisine saçta sanat anlayışı felsefesini benimsemiştir. Çok iyi usta ellere sahip çalışanlarımızla sizlerin güzelliğinize güzellik katmak için çalışıyoruz.

My Dream olarak bizler sektöre yön vermek ve sürekli olarak gelişmeyi misyon olarak benimsedik. Bu doğrultuda hedeflerimizi gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip ediyor, çalışanlarımızın eğitimine önem veriyoruz. Bu da bize başarıyı getiriyor ve çevremizde aranan bir firma olmamızı sağlıyor. Firma olarak çok daha fazla müşteriye erişmek istiyoruz bundan dolayı her müşterimiz bizim için bir referanstır. Dolayısıyla müşteri memnuniyeti noktasında olabilecek en iyi anlayışla faaliyet sürdürmekteyiz.

Bu sektörde başarılı olmak için en önemli şey yetenekli ellerdir. Biz de bu noktada gerekli tüm eğitimini çekirdekten almış usta ellere sahibiz. Bu yeteneğin üzerine bir de yenilikçi ve yaratıcı bir tasarım eklenince benzersiz saç modellerinin ortaya çıkması kaçınılmaz oluyor. Kırılgan ve yıpranmış saçlarınızı hacimli ve capcanlı hale getiriyoruz, istek halinde en zor saç boyalarını en iyi şekilde uyguluyoruz. Henüz kendisi için model belirleyememiş, hangi saç modelinin yakışacağı konusunda şüpheli olan müşterilerimizin yaptığımız tasarımlar sonucunda memnuniyeti başarımızın en önemli göstergesidir. Samimi, dost canlısı ve hoş sohbetimiz sayesinde kendinizi evininizde gibi hissedeceğiniz sıcak bir ortam oluşturan dükkanımızdan mutlu ayrılacağınızdan şüpheniz olmasın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR