• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Narlıbahçe -pomegranate Garden Restaurant

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ramazan Kıvrak

Narlıbahçe -pomegranate Garden Restaurant olarak fethiye kahvaltı salonu,fethiye ev yapımı reçel satışı,fethiye evlilik teklifi organizasyonu,fethiye evlilik teklifi mekanları,fethiye ev yapımı reçeller,fethiye ev yapımı otganik doğal ürünler,fethiye alacarte restaurant,fethiye alacarte manüsü olan restaurantlar,fethiye alacarte restaurant menüleri,fethiye kahvaltı yapılacak yerler,fethiye kahvaltı nerede yapılır vb alanda hizmet vermekteyiz.

Kurulduğumuz günden bugüne sadece ve sadece müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak sektördeki diğer rakiplerimizin her zaman bir adım önünde olmaktan gurur duyuyoruz. Muğla şehrinde göstermiş olduğumuz hizmetler kapsamında en çok tercih edilen firmayız.

Sizlere sunmuş olduğumuz imkânlara bakarsak kısaca şunları söyleyebiliriz: kurulduğumuz dönemden bugüne müşteri haklılığı kapsamında en iyi hizmeti sunarak ve en iyi çalışanları seçerek güler yüzlü davranışlarımız ve uygun fiyatlarda vermiş olduğumuz hizmet her zaman misyonumuz olmuştur. İş hayatında ayakta kalabilmeyi ve zorlu şartları geçerken hem çalışanlarının hem de müşterilerinin memnuniyetini sağlamak her firmanın harcı değildir. Bizler en iyi çalışma ortamlarını sağlarken müşterinin de mutluluğunu gözetmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler