• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nazan Kuaför

Adres :

Atatürk Mahallesi Fevzi Paşa Caddesi Büyük Çarşı No: 108 Kat : 1 (müftülük Yanı) Erzincan » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nazan Ateş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (554) 964 20 58

Erzincan merkezde birmilyonnokta.com üyesi olarak çalışmalarına devam eden Nazan Kuaför güzelliğine güzellik katmak, tarzını ortaya koymak isteyenlerin adresidir. Kişisel bakım ve güzellik bütün kadınların en temel ihtiyacıdır. Kendini daha güzel ve daha bakımlı görmek isteyen kadınlar için bugün sınırlar olabildiğince genişlemiş, pek çok uygulama ve ürün ortaya çıkmıştır. Fakat adından da anlaşılacağı üzere kişisel bakım uygulamaları kişiye özel olmalı, herkesin tarzına, cilt yapısına uygun olmalıdır. Bunları uyarlayabilecek olan ise profesyonel kişisel bakım uzmanları olacaktır.

Erzincan kuaför sektörünün öncülerinden birisi olarak bizler her zaman önceliği misafirlerimizin memnuniyetine veriyoruz. Sizleri anlıyor, dinliyor, ihtiyaçlarınızı gözetiyoruz. Her zaman beklentilerinizin üstünde kişisel bakımlar üretmek için çaba sarf ediyoruz. Kişisel bakım alanında sürekli yenilikler olmakta, sadece kullanılan malzemeler ve ekipmanlar açısından değil, tasarımlar açısından da moda sürekli değişmektedir. Bizler bölgemizin en dinamik güzellik merkezlerinden birisi olarak her zaman en trend uygulamaların adresi konumundayız.

Her biri kişisel bakım alanında uzmanlaşmış, deneyim sahibi, kendini sürekli geliştiren ve daima daha fazlası, daha iyisi adına arayışlarını devam ettiren bir kadroya sahibiz. Uzman ekibimizle birlikte bütün özel günleriniz ve günlük yaşantınız için ihtiyacınız olan uygulamaları gerçekleştiriyoruz. Kırışıklık giderme işlemleri, kalıcı eyeliner uygulaması, saç keratin bakımı, gelin makyajı, saç renklendirme, gelin saçı tasarımı, kaş tasarımı, saç ombre uygulaması ve çok daha fazlasını uygun fiyata yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR