• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Net Döner Fast Food

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erkan Deniz

Tekirdağ restaurant sektöründe vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde Çerkezköy halkı tarafından güvenle tercih ediliyoruz. Bugüne kadar müşterilerimize hizmette kusur etmedik. Uygun fiyatlarla birbirinden lezzetli ürünlerimizi servis ederek müşterilerimizin beğenisini ve güvenini kazandık. Bu beğeni ve güven duygusuna zarar gelmemesi adına bugünden sonra da hizmetimizde kusur etmeyeceğiz. Sektörün önde gelen ismi olmaya devam edeceğiz.

Geniş, ferah, sakin, ulaşımı kolay, park sorunu yaşamayacağınız mekanımızı ister arkadaş ortamınızla isterseniz de ailenizle tercih edebilirsiniz. İsteğiniz üzere lavaşta ya da ekmek arası olarak servis ettiğimiz tavuk döner ve et döner, tavuk döner porsiyon, pilav üstü döner hizmetimizi tüm lezzetiyle sofralarınıza getiriyoruz. Sucuk ekmek, köfte ekmek, köfte porsiyon, soğuk sandviç çeşitleri, kaşarlı tost, sucuklu tost ve karışık tost, patates kızartması ve soğan halkası sizlerle sunduğumuz hizmetlerimiz arasındadır. Aynı zamanda mercimek çorbası, menemen, sucuklu menemen, kaşarlı menemen, sucuklu yumurta, sahanda yumurta ve haşlanmış yumurta da bu lezzetlerimiz arasındadır. Sabah güzel bir kahvaltı yaparak günün her öğün saatinde buraya gönül rahatlığıyla gelebilirsiniz.

Alanımızda değişimler ve yenilikler olduğu sürece ekibimizle bizler de kendimizi geliştiriyoruz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ücretsiz paket servisimizle yemeğinizi soğutmadan adresinize teslim ediyoruz. Çalışkan ekibimizle mutfakta ve serviste hızla çalışıyoruz. Güler yüzlü, saygılı, samimi, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, takım ruhuna ve iş disiplinine sahip ekip arkadaşlarımızla birlikte çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR