• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Net Teknik (perde Montaj)

Adres :

Zümrütevler Mah.maltepe İstanbul İstanbul » Maltepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abbas Gündü

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

abbasgndu@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 142 38 18

Whatsapp 2:

0 (543) 536 93 36

Firmaya Mesaj Gönder

Net Teknik (Perde Montaj)

Perde rayı (korniş), rustik, stor, zebra, katlamalı, pliseli, jaluzi, dikey, sahne perdesi, hastane rayı, vb...manuel ve motorlu perde montaj ve uygulama hizmetleri için doğru yerdesiniz.Ayrıca perde temizleme hizmeti de vermekteyiz.

Müşterilerimizin eksiksiz bir şekilde ihtiyaçlarının karşılanması neticesinde de müşterilerimizin firmamız için sahip olduğu güven duygusunda büyük ölçüde bir artış yaşanmakta ve sürekli olarak hizmetlerimiz için firmamızı tercih etmeye devam etmeleri sağlanabilmektedir. Bu sayede firmamızı sürekli olarak her geçen sene büyük işler yapmakta olan ve daha da büyüyen bir firma konumuna getirebilmekteyiz. Siz de hizmetlerinizin tam manası ile karşılanabilmesi ve ihtiyaçlarınızın eksiksiz bir şekilde muhatap bularak giderilebilmesi için firmamızı tercih edebilirsiniz.
Fiyat seçeneklerimizde bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için farklılık sunabilmek adına çeşitli özellikleri ile ön plana çıkan farklı ürünleri sizlere sunuyoruz. Böylece istenilen her hizmeti en verimli şekilde satın almayı mümkün kılan ürünleri siz müşterilerimizle buluşturuyoruz. İletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.
Sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından yılladır başarılı şekilde sunulmaktadır. Bu konuda sizlerden çok ilgi gören firmamız bu çalışma sistemini yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonrada başarılı şekilde ve sürekli geliştirilerek bu hizmetlerimizin sürdürülmesi devam edecektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini geliştirmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR