• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Neva Fizyoterapi ve Duyu Bütünleme Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Melisa Mansuroğlu - Uğurcan Dönmez

  • firma fb
  • firma instagram

Hatay’da bulunan Neva Fizyoterapi ve Duyu Bütünleme Merkezi isimli firmamız sağlık sektöründe birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet vermektedir. Verdiğimiz hizmetler ile tedavi süreçlerinizin daha hızlı ve sağlıklı şekilde ilerlemesine yardımcı oluruz.

Geçirdiğiniz yaralanma, hastalık, travma gibi olaylardan ya da yaşlılıktan ötürü oluşan hareket potansiyelindeki azalmanın ortadan kaldırılması için yapılan egzersiz, elektrik akımı, sıcak- soğuk uygulamaların bütününü kapsayan tedavi sürecine fizyoterapi denilmektedir. Fizyoterapinin doğru ve hızlı sonuç verebilmesi için alanında yetkin ve deneyimli fizyoterapistler eşliğinde uygulanması gerekmektedir. Hatay sağlık sektöründe hizmet veren merkezimizden yetkin fizyoterapistimiz eşliğinden fizyoterapi tedavisi alabilir; kısa sürede eski hareket kabiliyetinize kavuşabilirsiniz.

Yaşam standartlarını düşüren ve son dönemde pek çok kişide görülen bel fıtığı kişileri maddi manevi zarara uğratmaktadır. Bel fıtığı fizyoterapistlerin gözetiminde gerçekleştirilen egzersizler yardımı ile ortadan kaldırılabilmekte veya olumsuz etkileri azaltılabilmektedir. Fizik tedavi merkezimizde uygulanacak egzersizler, manuel işlemler yardımı ile bel fıtığı probleminizi ortadan kaldırabiliriz.

Merkezimizde hareket kabiliyetinin eski düzeyine getirilebilmesi üzerine gerçekleştirilen çalışmaların yanı sıra öğrenme güçlüğü tedavisi de verilmektedir. Dinleme, konuşma, okuma ve yazma 4 temel becerisinde; problem çözme, mantık yürütme, matematik gibi zihinsel becerilerde yeteneklerin sergilenmesinde zorluk yaşama durumu öğrenme güçlüğü olarak adlandırılmaktadır. Merkezimizde psiko- eğitim ile başladığımız tedavi sürecini özel bireye uygun olarak düzenlediğimiz programlar ile devam ettiririz. Onları daha mutlu görmek için merkezimiz hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar