• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nevzat Taksi Girne

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nevzat Yankın

Gideceğiniz yere yoğun trafik sıkışıklıklarından, zaman yetersizliklerinden, kullanım yorgunluklarınızdan kurtulun diye biz götürüyoruz. Dakik ve güvenli bir seyahat ortamını sizler için sunuyoruz. Varmak istediğiniz yerin trafik yükünü sizin omuzlarınızdan alıyoruz. Girne taksi hizmetini kaliteli, klimanı, güvenilir şekilde alsın diye gayret ediyoruz.

Ulaşmak istediğiniz yere en kısa ve güvenli seyahat seçeneklerimizle sizlerin hizmetindeyiz. Yeni ve teknolojik araçlarımızla, kaliteli ve keyifli seyahat sunuyoruz. Aradığınız yerlere dakikalar içerisinde ulaşıyor ve sizleri gideceğiniz yerlere ulaşımı en kolay ve doğru güzergâhlardan ulaştırmak için gayret ediyoruz.

Gönül rahatlığıyla arayıp, kullanabileceğiniz hizmetimizi sizleri önemseyerek yapıyoruz. Profesyonel sürücülerimizle sizlere endişe duymadan seyahat edebileceğiniz bir hizmet veriyoruz. Donanımlı ve kaliteli araçlarımızın düzenli bakımlarını sizlerin güvenliği ve zamanı için periyodik olarak yapıyoruz. Araçlarımızla ve sürücülerimizle alakalı aklınızda soru işaretleri kalmadan seyahat imkânı sunuyoruz.

İşimizin ve sorumluluklarımızın farkında olarak verdiğimiz hizmetimizi kullandığınız zamanlarda güler yüzle araçlarımızdan ayrılmanız için çaba sarf ediyoruz. Hayatınızın en önemli değeri olan zamanı ekonomik şekilde kullanmanız ve hayatın gerisinde kalmamanız için hizmet veriyoruz. İşimizi severek yapıyor, gerekliliklerini ve yükümlülüklerini en doğru şekilde yerine getiriyoruz. Yasal çerçevelerle belirlenen tarifeler ışığında sizlere her hangi bir mağduriyet yaşatmamak adına çalışıyoruz. Sektör de bulunan eksikliklerin yaratmış olduğu sıkıntılardan sizleri uzak tutuyor, olması gereken en doğru hizmeti veriyoruz. Sadece ulaşmak ve ulaştırmak için değil sizinle zamanı doğru kullanmak adına çalışıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR