• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

New World Turkey Group Real Estate

Adres :

Gürlerpınar Mahallesi Yenilmez Caddesi 4/b Antalya » Alanya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emine Cila - Cemil Cila

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (542) 535 83 80

Whatsapp 2:

0 (542) 467 07 33

Antalya Alanya’da birmilyonnokta.com üyesi olarak çalışmalarına aralıksız devam eden New World Turkey Group Real Estate geniş hizmet yelpazesi ve profesyonel yaklaşımlarıyla ayrıcalıklı olmak isteyenlerin tercihidir. Bizler kaliteli bir yaşamın herkesin hakkı olduğuna inanıyor ve bunun için öncelikle kişinin kendini değerli görmesi gerektiğini düşünüyoruz. Her müşterimize değer veriyor, hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmesi yolunda yardımcı olmaya çabalıyoruz.

Türkiye’nin en güzel yerlerinden birisinde bulunmanın kıymetini biliyor ve bu kıymeti bütün müşterilerimizle paylaşmaya çabalıyoruz. Her biri alanında deneyimli, tecrübeli, eğitimlerini tamamlamış, özverili bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekibimiz daima çözüm odaklı bir yaklaşım sergilemekte ve iletişime geçtiğiniz anda harekete geçerek her ne gerekiyorsa kusursuz biçimde, kolay ve hızlı şekilde gerçekleşmesi için gayret göstermektedir.

Antalya emlak sektörünün liderlerinden birisi olarak yıllar önce büyük hedeflerle yola çıktık. Kısa sürede benzersiz sonuçlara imza atarak Alanya’nın en çok tercih edilen, en fazla tavsiye edilen danışmanlık firması haline geldik. Yine de başarılarımızla yetinmiyor, Alanya’da bütün müşterilerimizin hep daha iyiyi hak ettiğine inanıyoruz.

Her talebe karşılık vermek adına geniş bir hizmet seçeneği sağlıyoruz. Her zaman en yakın emlak ofisi olarak villa kiralama, daire kiralama, işyeri kiralama, arsa alım satımı, daire satışı, villa satışı ve diğer bütün emlak gereksinimlerinde yardımcı oluyoruz. Ayrıca profesyonel temizlik ekibimizle her türlü temizlik işlerini de özveriyle, uygun fiyatla yapıyoruz.

antalya gazipaşa en yakın emlak ofisi,antalya gazipaşa emlak gayrimenkul danışmanlığı,antalya gazipaşa kat karşılığı arsa alım satımı,antalya gazipaşa 3+1 daire satışı,antalya gazipaşa gayrimenkul danışmanlık hizmeti,antalya gazipaşa güvenilir emlak ofisi,antalya gazipaşa kat karşılığı arsa alım satımı,antalya gazipaşa 2+1 daire fiyatları,antalya gazipaşa uygun fiyatlı emlakçı,antalya gazipaşa villa kiralama fiyatları,antalya gazipaşa satılık arsa fiyatları,gazipaşa en yakın emlak ofisi,gazipaşa emlak gayrimenkul danışmanlığı,gazipaşa kat karşılığı arsa alım satımı,gazipaşa 3+1 daire satışı,gazipaşa gayrimenkul danışmanlık hizmeti,gazipaşa güvenilir emlak ofisi,gazipaşa kat karşılığı arsa alım satımı,gazipaşa 2+1 daire fiyatları,gazipaşa uygun fiyatlı emlakçı,gazipaşa villa kiralama fiyatları,gazipaşa satılık arsa fiyatları,antalya gündoğmuş en yakın emlak ofisi,antalya gündoğmuş emlak gayrimenkul danışmanlığı,antalya gündoğmuş kat karşılığı arsa alım satımı,antalya gündoğmuş 3+1 daire satışı,antalya gündoğmuş gayrimenkul danışmanlık hizmeti,antalya gündoğmuş güvenilir emlak ofisi,antalya gündoğmuş kat karşılığı arsa alım satımı,antalya gündoğmuş 2+1 daire fiyatları,antalya gündoğmuş uygun fiyatlı emlakçı,antalya gündoğmuş villa kiralama fiyatları,antalya gündoğmuş satılık arsa fiyatları,gündoğmuş en yakın emlak ofisi,gündoğmuş emlak gayrimenkul danışmanlığı,gündoğmuş kat karşılığı arsa alım satımı,gündoğmuş 3+1 daire satışı,gündoğmuş gayrimenkul danışmanlık hizmeti,gündoğmuş güvenilir emlak ofisi,gündoğmuş kat karşılığı arsa alım satımı,gündoğmuş 2+1 daire fiyatları,gündoğmuş uygun fiyatlı emlakçı,gündoğmuş villa kiralama fiyatları,gündoğmuş satılık arsa fiyatları,antalya manavgat en yakın emlak ofisi,antalya manavgat emlak gayrimenkul danışmanlığı,antalya manavgat kat karşılığı arsa alım satımı,antalya manavgat 3+1 daire satışı,antalya manavgat gayrimenkul danışmanlık hizmeti,antalya manavgat güvenilir emlak ofisi,antalya manavgat kat karşılığı arsa alım satımı,antalya manavgat 2+1 daire fiyatları,antalya manavgat uygun fiyatlı emlakçı,antalya manavgat villa kiralama fiyatları,antalya manavgat satılık arsa fiyatları,manavgat en yakın emlak ofisi,manavgat emlak gayrimenkul danışmanlığı,manavgat kat karşılığı arsa alım satımı,manavgat 3+1 daire satışı,manavgat gayrimenkul danışmanlık hizmeti,manavgat güvenilir emlak ofisi,manavgat kat karşılığı arsa alım satımı,manavgat 2+1 daire fiyatları,manavgat uygun fiyatlı emlakçı,manavgat villa kiralama fiyatları,manavgat satılık arsa fiyatları,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR