• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Neziroğlu Grup Şap

Adres :

Düzyurt Mah. Cami Yolu Sokak No: 28 Trabzon » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kenan Nezir

E-Posta Adresi :

kenannezir.61@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 383 38 91

Whatsapp 2:

0 (536) 383 38 91

Trabzon inşaat sektörünün öncü isimleri arasında görebileceğiniz bir firma olarak değişimi, gelişimi, yenilikçiliği, takım ruhunu, kararlılığı, güveni ve aslında tüm bu unsurların genel adı olan kaliteyi kurucu ilkelerimize dâhil etmekteyiz. Söz konusu ilkelerimize bağlılığımızın bizleri bugünlere getirdiği ve öncü isimler arasına yerleştirdiği hizmetlerimizde rakiplerimiz karşısında da saygınlığımız, marka değerimiz, insan ilişkileri noktasında başarılı oluşumuz ve teknolojiye açık duruşumuz ile boy göstermekteyiz.

Hizmetlerinde hataya hiçbir şekilde yer vermeyen firmamız bu noktada söz konusu olabilecek her tür problem karşısında önceden aldığı önlemlerle hareket etmekte, ortaya çıkmış problemler karşısında ise pratik ve net çözümleri ile dikkat çekmektedir. Bu noktada ticari ahlakın da uygunluğunu gözeten firmamız tüm hassasiyeti ile hizmetlerine yön vermektedir. Benimsediği ilkelerin yanı sıra kadrosunda yer verdiği profesyonel ekibiyle de dikkat çeken firmamız bu konuda da hassasiyetini gözler önüne sermekte, işinde uzman ve deneyimli olmanın yanı sıra müşterilere karşı güler yüzlü olmanın önemine de her geçen gün tekrar, tekrar vurgu yapmaktadır.

Bugüne kadar sunmuş olduğumuz hizmetlerde üretim standardıyla malzeme kalitesinde titiz davranmış böylece siz değerli müşterilerimizin beklentisini her geçen gün daha da yukarı çekmiş durumdayız. Hizmetlerimize dâhil olan her aşama için titizliğimizi ön plana çıkarırken, müşterilerimizin hakkına saygı gösterme, insanlık ve çevreyle alakalı sorumlulukların bilinci içerisinde olma ve bu uğurda faaliyetlerini sürdürme noktasında da aynı titizliği göstermeye özen göstermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR