• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nil Bayan Kuaförü

Adres :

Terzi Cad.no: 53 Bim Market Üstü Kızılpınar Tekirdağ » Çerkezköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yeliz Toruk

E-Posta Adresi :

yeliztoruk@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 244 41 46

Whatsapp 2:

0 (543) 244 41 46

Firmamız İşlevselliği bakımından Nil Bayan Kuaförüsektörünün en başarılı ürünlerini ürettiğini müşterilerinden aldığı olumlu dönütler ile ispatlayan firmamız aynı zamanda ürünlerinin estetik yanlarının gücüyle de ön plana çıkmaktadır. Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayacak fonksiyonlara sahip ürünlerde tasarım anlamında da ortaya koymuş olduğumuz modern anlayışlar sayesinde Nil Bayan Kuaförüalanında en çok talep edilen ürünleri ortaya çıkarabiliyoruz. Sizlerden gelen talepleri zamanında yerine getirmeye devam ediyor ve çevreye karşı olan sorumluluklarımızın bilinciyle üretimlerimizi sürdürüyoruz.

Bugün ulaşmış olduğu nokta değerlendirildiğinde ülkemiz için gurur verici bir örnek olan firmamız, ulusal ve uluslararası platformlarda ürün ve hizmet kalitesi için belirlenmiş standartlara uygun şekilde sektöre katkı sağlamaktadır. Bu noktada standartları korumak ve kaliteyi faaliyet alanımızın her aşamasında en üst noktaya taşımak en önemli hedeflerimiz arasındadır. Çıkış noktamızda belirlemiş olduğumuz etik değerlerden taviz vermeden yola devam edebiliyor olmak en büyük kazanımımız olmuştur. Her ne kadar kalite standartlarını yakalamış ve müşteri güveni kazanmış olsak da gelecekteki beklentiler göz önünde bulundurulduğunda atıl kalmamak adına sektörle ilgili gelişmeler takip edilmekte ve yenilikçi bir vizyonla hareket edilmektedir.

Sektörün değişen ihtiyaçlarını zamanında ve sorunsuz bir şekilde karşılayabilme misyonuyla hareket eden firmamız, bunu gerçekleştirmek üzere ar-ge çalışmalarına, başta teknolojik gelişmeler olmak üzere yeniliklerin sektörün ihtiyaçları için değerlendirilmesine büyük önem vermektedir. Bu noktada önem verdiğimiz bir başka husus ise personelimizin yeterli uzmanlığa sahip olmasıdır. Yeni deneyimlere açık bireylerle çalışmakta olan firmamızda görev yapan personelin sektörle ilişkili eğitimlerden yararlanması sağlanarak, gerek ürün gerekse hizmet bağlamında kalite yükseltilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR