• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Nilgün Butik Abiye

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Nilgün Dalkılıç

  • firma instagram

Özel günler için en çok tercih edilen kıyafet modellerinin başında gelen abiyeler farklı tasarım özelliklerine sahip olan çeşitleri ile sizlere sunulmaktadır. Belki de hayatınızda çok az sayıda yaşayacağınız özel günler için uygun olan bu kıyafet modellerinin de kaliteli ve özgün olması büyük bir önem arz etmektedir. İşte bizler Nilgün Butik Abiye olarak sizlere bu konuda gerekli olan profesyonel hizmetleri sunmakta, sizlerin hayallerindeki tasarım hatlarına sahip olan ve her bedene uygun kesiminin üretilebildiği modeller ile hizmet aktarmaktayız. Sizlerde bu süreçte bizleri tercih ederek, kaliteyi uygun fiyata temin edebilirsiniz.

Nilgün Butik Abiye olarak İstanbul ilinin Kadıköy ilçesinde yer alan işletmemizde sizlere bu konuda gerekli olan profesyonel destekleri vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere vermiş olduğumuz kaliteli, modern, modaya uygun, seçkin, sağlam, uygun fiyatlara sahip olan ve müşteri memnuniyet odaklı bir yaklaşım sergilenmesi neticesinde İstanbul giyim alanında tercih edilen değerli bir abiye üretim merkezi konumuna gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli ve özel konumun korunması ve geliştirilerek daha yüksek kalite standartları içeren hizmetlerin sizlere ulaştırılması adına büyük bir emek ve çaba göstermekteyiz.

İşletmemizde sizlere her bedene uygun olan modellerimiz, farklı tarzlara sahip olan ürünlerimiz, kaliteli kumaşa sahip olan abiye çeşitlerimiz ile hizmetler vermekteyiz. Nilgün Butik Abiye olarak sizlere bu süreçte hizmet vermekten büyük mutluluk duyar, işletmemize tekrar bekleriz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR