• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Nilgün Demir Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Nilgün Demirtaş

  • firma fb
  • firma instagram

Sunmakta olduğu çeşitli bakım ve güzellik hizmetleri ile Nilgün Demir Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri birmilyonnokta.com üyelerinden birisidir. Firmamız daima temiz ve hijyenik ortamlarda hizmet vermektedir. Müşterilerimizin memnuniyeti firmamız için büyük önem taşımaktadır. Bu sebeple bakım ve güzellik hizmetlerimiz kapsamlı ve çok çeşitlidir.

Saçlar vücudumuzda en dikkat çeken aksesuarımızdır. Bu yüzden firmamız olarak çeşitli saç kesim seçeneklerimiz ile yüzünüze yakışacak olan en güzel modeli siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Ombre gibi çeşitli boyama teknikleri ile saçlarınıza yeni bir renk ve hava katarken aynı zamanda memnun kalacağınız bir bakım işlemi de yapmaktayız. Çeşitli saç modellerinin yanında dilerseniz farklı türban tasarımlarımız da mevcuttur. Siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz farklı türban modelleri ile özel günlerinizde de firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Eskişehir güzellik merkezi sektöründe uzun zamandır müşterilerimizi memnun bırakacak kapsamlı birçok işlemleri hizmetinize sunmaktayız. Pürüzsüz bir vücuda sahip olmak ve ağda acısından kurtulmak isteyen müşterilerimize özel lazer epilasyon işlemlerimiz mevcuttur. Çoğu firmanın aksine erkeklere özel lazer epilasyon hizmetlerimizi de ayrıca sunmaktayız. Özel bakım cihazlarımız sayesinde ameliyatsız yüz germe işlemi ve çeşitli cilt bakım hizmetlerini de sağlık koşullarını göz önünde bulundurarak temiz ortamlarda uygulamaktayız.

Güzellik ve bakım konusunda Eskişehir’de gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz güvenilir bir firma olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Güzelliğinize güzellik katmak istediğiniz her an firmamızı tercih edebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR