• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Nisa Cafe Restaurant

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Murat Şahbaz - Hüseyin Şahbaz

reklam logosu
  • firma instagram

Birmilyonnokta.com adresinde üye olarak bulunan Nisa Cafe Restaurant firmamız sizler için yeme içme eğlence sektöründe kaliteli hizmet sunmaktadır. Uzun yıllardır süre gelen deneyimlerimize istinaden daha da büyüme yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. En büyük itici gücümüz memnuniyetlerini kazandığımız müşterilerimizdir. Bu nedenle tüm planlama ve programlarımızı müşteri odaklı düşünerek hazırlıyoruz. İşinin ehli aşçılarımızın hazırladığı en lezzetli yemekleri restoranımızda bulabilirsiniz.

Konya restaurant sektöründe hızla gelişen firmalardan biriyiz. Kendimizi geliştirirken menülerimizi ve en lezzetli yemeklerimizi de geliştirmeyi de ihmal etmiyoruz. Bu sayede geleneksel ile modern olanı birleştiriyoruz ve harika tatlar elde ediyoruz. Mutfak ustalarımızın her biri hijyen kurallarına dikkatlice uyarak sizlere en lezzetli menüleri hazırlamakta. Bunun yanı sıra salon personelimiz güler yüzlü hizmeti ve kalite anlayışıyla size farklı bir deneyim yaşatmayı amaçlamaktadır.

Mekanımızda en güzel et ürünlerinin tadına bakabilirsiniz. Etlerimizi özel olarak yetiştirilen ve doğal otlarla beslenen sağlıklı hayvanlardan elde etmekteyiz. Bu sayede ete tadını veren lezzetli tariflerimiz tamamlanmış oluyor. Hem kebap çeşitleri olarak hem de köfte çeşitleri olarak geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Birçok yörenin farklı lezzetleriniz salonumuzda buluşturmayı amaçlamaktayız. Pide ve lahmacun çeşitlerimiz ile size daha önce tatmadığınız lezzetleri tattırıyoruz. Amacımız salonumuzdan ayrılırken akılda kalıcı olmaktır. Özel günler için mekanımızdan istifade edebilir ve toplu şölenlerde misafirlerinize mükemmel anlar yaşatabilirsiniz. Biz firma olarak her türlü hizmeti vermeye hazırız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR