• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nisah Halı ve Koltuk Yıkama

Adres :

Yayla Mh. Fevzi Çakmak Cd. Saltuk Sk. No: 9, Tuzla, İstanbul İstanbul » Tuzla

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cüneyt Üstündağ

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

cuneytustundag728@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 556 63 17

Firmaya Mesaj Gönder

Nisah Halı ve Koltuk Yıkama olarak İstanbul-Tuzla da hizmet vermekte olup istanbul tuzla stor perde yıkama,istanbul tuzla koltuk yıkama firmaları,istanbul tuzla yorgan battaniye halı yıkama,istanbul tuzla cami halısı yıkama,istanbul tuzla yerinde koltuk yıkama,istanbul tuzla yerinde halı yıkama,istanbul tuzla halıflex yıkama,istanbul tuzla perde yıkama firmaları,istanbul tuzla halı yıkama firmaları,istanbul tuzla zebra perde yıkama,istanbul tuzla bataniye yıkama firmaları,istanbul tuzla yorgan yıkama firmaları,istanbul tuzla yatak yıkama firmaları,istanbul tuzla araç koltuk yıkama, vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.
Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR