• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Niyazi Kesim Ankara

firma adresi

Adres :

- Ankara » Çankaya
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Umutcan Temel
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]

reklam logosu
  • firma instagram

Dünyanın en lezzetli ve en güzel lezzetlerini bulabileceğiniz firmamız Niyazi Kesim Ankara, birmilyonnokta.com sitesinin önemli bir üyesidir. Firmamızın amacı, müşteri memnuniyeti prensibine uygun olarak siz değerli müşterilerine en üst seviye ürün ve hizmetler sunmaktır. Bu doğrultuda durmadan çalışıyor ve sizlere hizmet ediyoruz. Unutulmayacak lezzetler için sizler de bizim restoranımızı tercih edebilirsiniz.

Ankara restoran sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız, en çok tercih edilen restoranlar arasında çok önemli bir konumda bulunmaktadır. Bafra nokulu, tava yemekleri, kuzu tandır, pide çeşitleri, kahvaltı çeşitleri, ızgara çeşitleri, zeytinyağı satışı, manda yoğurdu satışı, tereyağı satışı gibi birçok ürün ve hizmetimiz mevcuttur. Restoranımız sağlık ve hijyen kurallarına uygundur. Alanında deneyim sahibi ve profesyonel personellerimiz ile sizlerin hizmetindeyiz.

Firmamız, bütçe dostu fiyatlarıyla en kaliteli ve en lezzetli ürünleri sizlere sunmaktan mutluluk duymaktadır. Siparişlerinizi özenli bir şekilde hazırlayıp, sizlere teslim ediyoruz. Kalitesi ile adından söz ettiren firmamızdan memnun kalacağınızın da garantisini siz değerli müşterilerimize veriyoruz. Kahvaltı yapabileceğiz, öğle ve akşam yemeği yiyebileceğiniz restoranımız her daim hizmetinizdedir. Yemeklerimiz en taze biçimde sizlere sunulmaktadır. Unutulmaz tatlara sahip yemeklerimizden mutlaka tatmanız gerekmektedir.

Bizimle iletişime geçmek oldukça kolaydır. Bizi hemen arayabilir ya da restoranımıza uğrayabilirsiniz. Her damak zevkine uygun lezzetlerimiz ile sizlere en kaliteli hizmetlerimizi sunuyoruz. Sizleri de dünyanın en güzel yemeklerini yemeniz için firmamıza bekliyoruz.

ankara çankaya pide çeşitleri,ankara çankaya bafra pidesi,ankara çankaya tereyağı satışı,ankara çankaya pastörize tereyağı satışı,ankara çankaya kapalı pide siparişi,ankara çankaya kıymalı bafra pidesi siparişi,ankara çankaya pide yenecek yerler,ankara çankaya meşhur bafra pidesi,ankara çankaya manda peyniri fiyatları,ankara çankaya manda peyniri nereden alınır,ankara çankaya peynirli pide siparişi,ankara çankaya zeytinyağı siparişi,ankara çankaya sızma zeytinyağı fiyatları,ankara çankaya kuymak nerede yenir,ankara çankaya kahvaltı mekanları,ankara çankaya kahvaltı salonu,ankara çankaya manda yoğurt fiyatları,ankara çankaya tandır siparişi,ankara çankaya kuzu tandır,ankara çankaya kuzu tandır siparişi,ankara çankaya tava yemekleri,ankara çankaya et restaurant,ankara çankaya karadeniz yemekleri yenecek yerler,ankara çankaya bafra nokulu siparişi,ankara çankaya peynirli bafra pidesi siparişi,ankara çankaya serpme kahvaltı,ankara çankaya kahvaltı tabağı sipiarişi,ankara çankaya karadeniz restoran,ankara çankaya akşam yemeği yenecek yerler,çankaya pide çeşitleri,çankaya bafra pidesi,çankaya tereyağı satışı,çankaya pastörize tereyağı satışı,çankaya kapalı pide siparişi,çankaya kıymalı bafra pidesi siparişi,çankaya pide yenecek yerler,çankaya meşhur bafra pidesi,çankaya manda peyniri fiyatları,çankaya manda peyniri nereden alınır,çankaya peynirli pide siparişi,çankaya zeytinyağı siparişi,çankaya sızma zeytinyağı fiyatları,çankaya kuymak nerede yenir,çankaya kahvaltı mekanları,çankaya kahvaltı salonu,çankaya manda yoğurt fiyatları,çankaya tandır siparişi,kuzu tandır,çankaya kuzu tandır siparişi,çankaya tava yemekleri,et restaurant,çankaya karadeniz yemekleri yenecek yerler,çankaya bafra nokulu siparişi,çankaya peynirli bafra pidesi siparişi,ankara çankaya serpme kahvaltı,ankara çankaya kahvaltı tabağı sipiarişi,ankara çankaya karadeniz restoran,çankaya akşam yemeği yenecek yerler,
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR