• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Nk Kuaför

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Nurettin Bey

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

İstanbul Nk Kuaför, yaptığı çalışmalarla adını duyurmuştur. Şuan ise İstanbul sınırlarını aşıp yurdun dört bir yanında hizmet vermek için adım atmaktadır. Sektörde ki bu hızlı ilerleyişimizin nedeni ise müşterilerimizin memnuniyetinden geçiyor. Sizleri büyüleyici anlar yaşamanız için bekliyoruz. Huzurlu atmosferimiz ve güler yüzlü ekibimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Kuaför sektöründe ki bütün yenilik ve gelişmeleri devamlı şekilde takip ederek son teknolojiye ayak uyduruyoruz. Bu sayede hem hizmette kalite hem de müşteri memnuniyetini elde ediyoruz. Bünyemizde barındırdığımız birçok kaliteli ürün markası ile yelpazemizi gün geçtikçe genişletiyoruz, sizlere çeşitlilik sunuyoruz. Kullandığımız ürün markalarının kaliteleri ve sağlık açısından uygunluğunu garantiliyoruz. Bu sayede yaptırmak istediğiniz herhangi bir bakım için dışarıdan ürün temin etmenize gerek kalmıyor, sizlere her anlamda kolaylık sağlıyoruz.

Sektörde sunduğumuz hizmetlerin sınırı olmadığını düşünüyoruz, aklınıza gelebilecek bütün işlemleri başarılı şekilde uyguluyoruz. Alanında yeterli düzeyde eğitim alarak tecrübeleri ile sabitleyen uzman ekibimiz her geçen gün daha fazla gelişmek için dünya genelinde ki teknikleri takip ediyor.

Son derece steril ve sağlık açısından uygun olan çalışma ortamımız ile hizmetimizin kalitesini arttırıyoruz. Müşterilerimiz çalışma ortamımızı gördüğünde bize güvenleri kaçınılmaz oluyor. Sektörün öncü isimlerinden olmamızın temel nedeni de müşterilerimizin güveni ve mutluluğudur. Ne kadar başarılı olduğumuzu sitemizde bulunan kullanıcı yorumlarını okuyarak görebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve randevu almak için bizleri arayabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR