• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nl Güzellik Merkezi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nagihan Dilek

Güzellik ve estetik bir bakım için bazı profesyonel işlem süreçlerine gereksinim duyulmaktadır. Özellikle günümüzün yaşan standartlarında yaşanan değişim ve yükseliş ile birlikte daha güzel ve estetik bir görünüme kavuşabilirsiniz. İşte bu sürecin sağlanması için sektörde hizmet veren birçok kurum yer almakta olup, her kurum kendi yöntem ve bildikleri doğrultuda ve kaliteli hizmetler vermektedir. Bizler NL Güzellik Merkezi olarak modern cihazlarımız ile sizlere bilimsel süreç eşliğinde kaliteli hizmetler vermekteyiz.

NL Güzellik Merkezi olarak Antalya ilinin Muratpaşa ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu konuda profesyonel hizmetler vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere verdiğimiz kaliteli, modern, güvenilir, teknolojik, sağlıklı, estetik, uygun fiyatlı ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde Antalya güzellik merkezi alanında halkımız tarafından tercih edilen seçkin bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumu korumak ve geliştirerek daha yüksek kalite standartlarınsa sahip hizmetler vermek adına gerekli olan emek ve çabayı göstermekteyiz.

Merkezimizde sizlere son teknoloji cihazlarımız yardımı ile cilt bakımı ve gençleştirme işlemleri, epilasyon işlemleri, saç çoğaltma ve tedavisi işlemleri, estetik tedavi süreçleri gibi geniş bir alanda sizlere hizmetler vermekteyiz. Profesyonel çalışanlarımız, güvenilir hizmet yapımız, modern çalışma stilimiz ile sizlerin tercih edecekleri bir hizmeti sizlere aktarmaktayız. NL Güzellik Merkezi olarak sizlere vermiş olduğumuz bu hizmetlerden sizlerde içiniz ferah bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR