• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

No 17 Studio

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Çağlayan Tektaş

  • firma instagram

Güzellik, saç tasarımı, makyaj ve bakım uygulamaları konusunda profesyonel çalışmaların yapıldığı salonumuzda sizlere en başarılı çözümler sunulmaktadır. Saç stilinizin değişmesini istediğiniz durumlarda veya özel günleriniz için yapılacak saç ve makyaj çalışmalarında alanında profesyonel olan ekibimiz ile sizlere en başarılı çalışmaları uygulamaktayız. Saç kaynak, kalıcı makyaj ve manikür ile pedikür konusunda da profesyonel hizmetler tarafımızdan sunulmaktadır.

Saç tasarımında her zaman profesyonel çalışmaları yapan ekibimiz sizlere en etkili ve güzel saç tasarımlarını uygulamaktadır. Saçlarınızda yapmak istediğiniz değişiklikleri en güzel şekilde uygulayan ekibimiz renk değişimini de başarılı şekilde yapabilmektedir. Saç bakımında da başarılı çalışmalar yapan ekibimiz özel günleriniz için en güzel saç tasarımlarını yapabilmektedir.

İstanbul kuaför alanında güzellik ve kişisel bakım ile saç tasarımı konularında profesyonel hizmetler sunmaktayız. Günlük makyaj ve özel günler için yapılacak makyaj çalışmalarında profesyonel uygulamaları sunmaktayız. Deneyimli ekibimiz size en uygun makyaj stilini belirlemenin yanında sizlerin istediği makyaj stillerini de en başarılı şekilde uygulamaktadır.

Kalıcı makyaj konusunda da profesyonel çözümler ve uygulamalar yapan ekibimiz en güzel kalıcı makyaj çalışmalarını yapabilmektedir. Kişisel bakım konusunda saç bakımı ile manikür ve pedikür işlemleri alanında uzman çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Sizlere güzelliğinizi ve sağlığınız ön plana alarak profesyonel hizmetler sunmakta ve her zaman sizlerin memnuniyetini kazanmayı ilk hedef olarak belirleyerek hizmetlerimizi aralıksız bir şekilde sürdürmekteyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar