• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

North Beach Şile

Sektör :

Yetkili Kişi :

Begüm Özbilgin

Firmamız İstanbul Şile beach club olarak müşterilerimizin keyifli zamanlar geçirmesi için büyük bir titizlikle çalışmaktadır. Müşterilerimizin için hazırlanan keyifli şezlonglarda ve masalarımızın olduğu alanda tüm gün sıkılmadan vakit geçirebilmeniz için mekanımızı özenle düzenledik. Bunu yaparken çocuklu aileleri de unutmadık. Mekanımızda çocuklarında mutlu olması ve ailelerinde rahatla eğlenebilmesi için bir çocuk alanımız bulunmakta. Mekanın her bir detayı sizler için büyük bir titizlikle ve her şey düşünülerek hazırlanmakta. Güvenli ve kaliteli bir mekan olmak için büyük bir çaba göstermekteyiz. Bu kaliteyi de sizlere oldukça ekonomik bir şekilde sunmaktayız.

Tüm müşterilerimizin mutluluğu için güler yüzlü personellerimizle tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için çalışıyoruz. Sizler için her türlü detayı düşündük ve düşünmeye devam ediyoruz. Keyifli vakit geçirirken keyifli yiyecekler tüketmeniz bizim için oldukça önemli. En taze malzemelerle profesyonel çalışanlar tarafından hazırlanan yiyeceklerimiz ve içeceklerimiz ile alanımızdaki en iyi hizmeti sizlere sunuyoruz.

Tüm bu hizmetin yanında sizlerin eğlenmesi içinde çalışmaktayız. Düzenli olarak düzenlediğimiz etkinlikler, ünlü konukların katılımı ile gerçekleşen happy hour etkinlikleri ile sizlere unutamayacağınız anılar yaşatmayı hedefliyoruz. Gündelik hayatın yorgunluğunu dışarıda bırakarak kendinizi İstanbul North Beach Şile’nin huzurlu ortamına kaptırmanız bizim en büyük hedefimiz.

Verdiğimiz hizmetin kalitesi sayesinde müşterilerimizin ilk tercihi olmaktan oldukça mutluyuz. Misyonumuz bu ilerlemeyi her geçen yıl devam ettirmek ve sizlerle birlikte North Beach Şile ailesi olarak keyifli zamanlar geçirmek.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR