• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Nostalji Kebap Ve Tandır Restaurant

firma adresi

Adres :

Sunguroğlu Mahallesi Atatürk Meydanı Çuhacılar İş Merkezi Altı Çorum » Sungurlu
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yusuf Dalkılıç
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Çorum ili Sungurlu ilçesinde siz değerli müşterilerine hizmet sunan Nostalji Kebap Ve Tandır Restaurant isimli işletmemiz her zaman lezzetli, taze ve sağlıklı bir hizmet sunmakta ve bu hizmet karşısında müşterilerinin takdir ve memnuniyetlerini kazanmaktadır. İşletme olarak sizlere sunduğumuz yemeklerin hazırlanması aşamasında kullanılan tüm malzemeler günlük olarak temin edilmekte ve bu malzemeler sayesinde yemeklerin taze ve lezzetli olması sağlanmaktadır. İşletme olarak bünyemizde çalışan aşçı elemanlarımız mesleklerinde deneyimli ve tecrübeli kişilerden oluşmakta ve her yemek özelinde titiz ve özen ile çalışmaktadırlar. Bu özen ve titizlik içerisinde yapılan çalışmalar sonucunda ortaya çıkan yemekler her zaman en lezzetli halleriyle siz müşterilerimize sunulmaktadır.

İşletme olarak temizlik konusuna çok ayrı bir özen göstermekte ve işletmemizin günlük olarak temizlenmesi için temizlik elemanları çalıştırmaktayız. Temizlik aşamasını meydana getirirken kullandığımız temizlik malzemeleri her zaman en kaliteli şekilde temin edilmekte ve işletmemizin tertemiz olmasını ve sunulan yemek hizmetinin en temiz ve sağlıklı hali ile sunulması sağlanmaktadır. İşletme olarak sunduğumuz yemek hizmeti karşısında müşterilerimizin memnun kalacağı ve gönüllerince hizmet alabileceği şekilde uygun fiyatlar ortaya çıkarmaktayız.

Sizlerin de bu şekilde lezzetli, temiz, uygun fiyatlı ve sağlıklı bir hizmete ihtiyacınız var ise eğer Çorum kebap ve restaurant sektöründe hizmet veren işletmemize gelmek suretiyle memnun kalacağınız ve asla pişman olmayacağınız bir hizmet alma imkânı yakalayabilirsiniz.

BENZER FİRMALAR