• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nostalji Tantuni Kokoreç

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bekir Demir

Son zamanlarda sokak kültürünün popülerleşmesi sokak lezzetlerine yönelik eğilimi arttırmıştır. Geçmişte pek de popüler olmayan sokak lezzetleri artık hijyenik koşullarda ve lüks mekanlarda yerini almıştır. Sosyal medyada sıklıkla kendinden söz ettiren kokoreç müdavimleri sayesinden vazgeçilemez bir konumdadır. Mevcut hayran kitlesini beşe katlayarak son günlerin moda gece atıştırmalığı haline gelmiştir. Fast food kültürünün bir parçası olan kokoreç ve tantuni firmamızın göz bebeğidir.

Açıldığımız günden bu yana hijyen prosedürlerini en yüksek standartta tutmayı başarmış firmamız en önemli unsurun memnuniyet ve güvenden oluştuğunu bilerek sektördeki yerine devam etmektedir. Konya Selçuklu kokoreç denildiğinde ilk akla gelen firma olmamız kendi standartlarımızdan ödün vermeden sevgili müşterilerimize hizmet vermeyi sürdürmemizden kaynaklanmaktadır.

Fast food lokantası demek müşteriye en hızlı en doyurucu en lezzetli ve en tatmin edici şekilde hizmet vermek demektir. Biz de müşterilerimize memnuniyetlerini zirveye taşıyacak şekilde hizmet veriyoruz. Sizlere en iyi şekilde hizmet edebilmek için bütün ürünlerimiz en taze şekilde saklanıp lezzetli tariflerle pişirilmekte ve bütün personelimizin hijyen standart ölçütümüze uyması beklenmektedir.

Evlere servis hizmetimizle de siz değerli müşterilerimizin yemek zevkini evlerine taşımaktayız. Ayrıca toplu yemek organizasyonlarınızı da başarılı bir şekilde yerine getirmekteyiz. Fast food restaurantımız nezih ve ferah bir aile mekanıdır. Başlıca ürünlerimiz arasında kokoreç, tantuni, midye, uykuluk, sucuk, burger, köfte ve soğuk içecekler sayılmaktadır. Siz değerli müşterilerimizi mekanımıza beklemekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR