• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nun Çocuk Eğitim ve Oyun Merkezi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Selma Demir- Hatice Elmas

Çocuklarımız en kıymetli varlıklarımızdır. Sadece bireysel olarak değil ülke ve toplum olarak da çocuklarımız geleceğimizin mimarlarıdır. Bu yüzden onlara her dönemde hassasiyetle yaklaşmalı, en eğitimleri alarak geleceğe başarıyla hazırlanmalarını sağlamalıyız. Özellikle okul öncesi dönem, çocuklarımızın gelişimine büyük etki eder. Bu dönemde alacakları eğitim onların hayatının bütün geri kalanını etkiler. İşte bu sebeple işinde başarılı, özverili ve kaliteli eğitmenler eşliğinde okul öncesi dönemi geçirmelerinde çok büyük fayda vardır. Manisa Salihli’de faaliyet gösteren Nun Çocuk Eğitim ve Oyun Merkezi işletmemiz yılların bilgi birikimi ve deneyimini her geçen gün daha fazla kişiye ulaştırma gayretinde olup mutlu ve başarılı nesillerin yetiştirilmesine öncülük etmektedir.

Manisa eğitim sektöründe pedagojik eğitimini almış, alanında tecrübeli, yetişmiş ve gelişime açık bir kadro ile yolumuza devam ediyoruz. Bütün personellerimiz işlerini severek yapmakta, göz bebeğimiz olan çocuklarımızın gelişimi ile yakından ilgilenerek her birinin en iyi şekilde yetiştirilmesini sağlamaktadırlar.

Merkezimizde eğitim 3-6 yaş gruplarımız vardır ve yenilikçi, modern bir anlayışla çalışmalarımız devam etmektedir. Çocuklarımızın okul dönemine en iyi şekilde hazırlanması için yaşlarına ve gelişim seviyelerine uygun oyunlar, çeşitli etkinlikle eşliğinde faaliyetlerimiz olmaktadır. Oynayarak öğrenmelerini, öğrenirken eğlenmelerini sağlıyoruz. Biliyoruz ki mutluluk başarıyı getirir. Bu bilinçle çocuklarımızın her biriyle özel olarak ilgileniyor, mutlu bireyler olmaları adına çalışıyor, eğitim süreçlerimizi ailelerimizle birlikte bir bütün olarak devam ettiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR