• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

O Ses Çiğköfte Avcılar Şükrübey Gümüşpala

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayhan Akman - Erhan Akman

İstanbul Avcılar’da hizmet vermekte olan O Ses Çiğköfte Avcılar Şükrübey Gümüşpala olarak bizler çiğköftenin doğal lezzetini her an damaklarınızda hissedebileceğiniz bir ustalıkla sizlere ulaştırıyoruz. Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biri olan ve son yıllarda fast food alanındaki çıkışıyla vazgeçilemeyecek bir lezzet haline gelmiş olan çiğköftede İstanbul restaurant sektörünün önemli duraklarından biri olarak sizlere hizmet veriyoruz. Şükrübey Metrobüs İstasyonu karşısında bulunan firmamızla bu bölgede bizleri tercih eden günden güne büyüyen müşteri kitlemizin memnuniyetini düşünerek özenle üretimlerimize devam ediyoruz.

Türkiye’nin hemen hemen her noktasına ulaşmış olan O Ses markasının bir bayisi olarak sizlere hizmet verirken el değmeden yapılan çiğköfte üretimlerimiz sayesinde doğal ve hijyenik tüketimler gerçekleştirdiğinizden emin olmanızı sağlıyoruz. Aynı şekilde yapılan üretimlerin getirdiği benzer lezzetlere ve kaliteye sahip çiğköfteleri sizinle buluşturan bir firma olarak çiğköfteleri ana yemek olarak tüketebileceğiniz dürüm ve benzeri şekillerde sizlere servis edebiliyoruz. Ayrıca yemeklerin yanında ikram edebileceğiniz halleriyle de çiğköfte lezzetini sizlerle buluşturabiliyoruz.

Özel makinelerimiz tarafından üretilen çiğköftelerimizin damak tatlarınıza uygun şekilde hazırlanmasının yanı sıra çiğköftelerle birlikte tüketilmesi son derece lezzetli tatlar ortaya çıkaran marul ve diğer yeşillikler konusunda da en taze ürünlere yer vererek doğal lezzetleri damağınızda hissetmenizi mümkün hale getiriyoruz. Çiğköftede aradığınız tüm sos ve limon benzeri ekstra malzemeleri de bir arada bulabileceğiniz firmamızda çiğköftede sevdiğiniz tatları rahatlıkla ortaya da çıkarabilmenizi sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Merhaba

Bayram Tatili nedeni ile firmamız bayram boyunca hizmet vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
İstek ve arzularınızı [email protected] mail adresinden iletebilirsiniz.

İyi Bayramlar