• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Odabaş Erkek Öğrenci Yurdu

Adres :

Semerciler Mah.sait Faik Sok.no: 6 Adapazarı Sakarya Sakarya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burak Odabaş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

firma@birmilyonnokta.com

Whatsapp 1:

0 (532) 648 44 00

Whatsapp 2:

0 (532) 598 51 52
ODABAŞ ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

Sakarya Üniversitesi öğrencilerine sağlıklı, güvenli ve temiz bir ortamda barınma, beslenme, ders çalışma ortamı sunuyoruz. Konforlu, modern odalarımız ve çalışma salonlarımızda 24 saat kesintisiz internet, merkezi ısıtma sistemi, ısı ve ses yalıtımı, yangın korunma sistemleri, deprem yönetmeliğine uygun binamız ile başarılı olmanız için çalışıyoruz. Yurdumuzda öğrencilerimize en önemli öğün olan sabah kahvaltısı hizmetin vermekteyiz.

Misyonumuz;

Yükseköğrenim öğrencilerinin tüm ihtiyaçlarını yüksek konfor ve güven standartları içinde karşılamak, Öğrencilerimizin taleplerini taahhüt edildiği şekilde karşılamak ,Öğrencilerimize aile sıcaklığı ve evdeki güvenli ortamlarını aratmamak.Dinamik modern çalışma kadromuz ile sürekli yenilenen ve gelişen bir yaşam alanı yaratmak,Ailelerin çocuklarıyla ilgili barınma, güvenlik ve sağlık konularında ki endişelerini yok edecek uygulamalar geliştirerek, gençlerimizin boş zamanlarını keyif alarak değerlendirecekleri, sosyal alanlar aktiviteler yaratmaktır.

Vizyonumuz;

Kendini sürekli yenileyen, okuyan, inceleyen, araştıran, analiz yapabilen nesillerin yetiştiği,Bütün öğrencilerin hayata hazırlayan ve bugünü yarınlara yarına bağlayan köprülerin kurmak,Kaliteli yönetim, öğrenci ve veli ilişkileriyle yeniliklere açık ve çağdaş gençlerin yetiştirilmesinde eğitime destek olabilmek.Sağlık, güven ve huzur ortamı oluşabilmesi için tüm normları koşulsuz uygulamakÇevremizde, şehrimizde ve bölgemizde modern yurt olmaktır.

Hizmetlerimiz;

2, 3, 4, 5, 6 kişilik odalarDonanımlıyeni sıfır odalarSabah kahvaltı24 saat sıcak suHer odada buzdolabı ve LCD TVHer katta su sebilleriHer katta kütüphane,çalışma alanı, playstationDigiturk yayınıYangın alarm sistemiGüvenlik sistemiGirişlerde parmak okumaÇarşının göbeğinde baaaulvardaKampus arabalarına 5 dakika yürüyüş mesafesindeÇalışma odasıÇamaşır odası

Uzaklardaki Eviniz....

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR