• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Odb Garage ( Çankaya Oto Yıkama Firması )

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Zakir Odabaşı

  • firma instagram

Araç sahiplerinin en çok hassasiyet gösterdikleri noktalardan biri araçların temizliğidir. Çünkü araç temizliği hem göz zevkini etkiler hem de sürüş konforunu etkiler bu yüzden araçların içerinin ve dışlarının daima temiz olmasına özen gösterilir. Hatta uzun süre temizlenmeyen kirler, lekeler araçlarda kalıcı sorunlara dahi sebep olabilir. Üstelik son yıllarda bu alanda ortaya çıkan yenilikler sayesinde sadece temizlikten çok daha öte çözümler üretilebilmekte, üst düzey uygulamalar yapılabilmektedir. Ankara Çankaya’da bulunan Odb Garage firmamız ile bizler uzun yıllardır benzersiz çözümlere imza atıyor, kalitenin, güvenin ve uygun fiyat avantajlarının vazgeçilmezi konumunda yer alıyoruz.

Ankara oto aksesuar ve modifiye sektörünün öncü kuruluşlarından birisi olarak yola çıktığımız ilk günden bu yana önceliği her zaman müşteri memnuniyetine veriyoruz. Bunu daima %100 oranında sabit tutmak için araçlarınıza en az sizler kadar hassasiyet gösteriyor, araçlarınızı çok daha güzel ve estetik hale getiriyoruz. Araçlarınızın ihtiyaçlarını tespit edip gerekli çözümleri tam zamanında, tam da olması gerektiği gibi hayata geçiriyoruz.

Firma olarak ilk günden bu yana yenilikçi bir bakış açısıyla faaliyet gösteriyoruz. Bu kapsamda altyapımızı daima dünya standartlarında tutuyor, en güçlü makineler eşliğinde uygulamalar yapıyoruz. Oto kuaför, oto yıkama, pasta cila, seramik kaplama, iç dış detaylı temizlik gibi çözümler ürettiğimiz gibi oto lastik ve oto yol yardım uygulamalarıyla da 7/24 yardımcınız oluyoruz.

Ankara çankaya oto yıkama firması,ankara çankaya oto yıkama hizmeti,ankara çankaya oto yıkama firmaları,ankara çankaya oto yıkama şirketi,ankara çankaya oto yıkama yıkama hizmetleri,çankaya oto yıkama firması,çankaya oto yıkama hizmeti,çankaya oto yıkama firmaları,çankaya oto yıkama şirketi,çankaya oto yıkama yıkama hizmetleri vb. hizmet vermekteyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR