• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Odyogram İşitme Cihazı Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Odyolog İbrahim Burak Kaçar

reklam logosu
  • firma instagram

Odyogram İşitme Cihazı Merkezi olarak Antalya Kepez’de bulunan firmamız, işitme sorunlarına dair en yakın çözüm ortağınız olmakta, daha sağlıklı ve konforlu bir yaşam için dünya standartlarında çözümlere imza atmaktadır. Yıllar önce çıktığımız yolda bugüne kadar pek çok kişinin daha iyi ve daha sağlıklı işitebilmesine yardımcı olduk. Sizlerin yüzlerinizde bir tebessüm görmek bizleri de mutlu ediyor. Bu yüzden en kaliteli işitme cihazlarına sahip olmanız, dünyanın güzel seslerini, hasret kaldığınız nameleri daha kolay duyabilmeniz için destek veriyoruz.

Antalya medikal ve tıbbi cihaz sektörünün lider firmalarından birisi olarak bizler her biri eğitimlerini tamamlamış, sertifika sahibi, deneyimli, işine ve sizlere saygı duyan bir ekiple hizmet veriyoruz. Ekiplerimiz sürekli kendilerini geliştirmekte, hep daha fazlası için hummalı bir çalışma yürütmekte ve güler yüzlü hizmeti istisnasız her birinize yansıtmaktadırlar. Önceliğimiz daima sizlerin memnuniyetidir. Bunu bugüne kadar %100 oranında sağlamış olmanın haklı gururunu yaşarken elde ettiğimiz başarılarla yetinmiyor, hep daha fazlasını, hep daha iyisini karşınıza çıkarmaya gayret gösteriyoruz.

Firma olarak kalite standartlarımızı en yüksek noktada tutuyor, bu yüzden dünyanın en seçkin markalarıyla, en çok tercih edilen firmalarıyla iş birliği yapıyoruz. Markaların en yeni çıkan, en fazla rağbet gören ürünlerini tercihinize sunuyoruz. İşitme cihazları satışı, bebekler için işitme cihazları, kulak çınlaması ölçme, işitme cihazları pi değişimi ve daha fazlasını yapıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR