• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ömer Oto Kurtarma Yol Yardım

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ömer Tamer

reklam logosu

Kırıkkale şehrinde hizmet vermekte olan Ömer Oto Kurtarma Yol Yardım isimli firmamız birmilyonnokta.com üyesidir. Kırıkkale ilinde yaşayan vatandaşlarımızın olası bir ihtiyaçlarında oto kurtarıcı veya servis hizmetlerini ivedilikle sunmaktayız. Şirketimizin kültürünü oluşturan en büyük unsurlar acil durumlara önem vermemiz ve çözüm odaklı planlamalar yapmamızdır. Bu doğrultuda oluşmuş hizmet ahlakı anlayışımızın sizlerin sorunlarına çözüm bulacağına inanmaktayız.

Hizmete ihtiyaç duyduğunuz aracın özelliklerine göre geniş kapsamlı çözümler sunan firmamız sizlerin yolda karşılaştığı sorunlara mutlaka bir çözüm bulmayı hedefler. Sorun yaşadığınız aracın sorununun tespiti ve çözümü saha içinde de yapılabilmektedir. Planlı bir şekilde hareket eden deneyimli ustalarımız ile sorununuzun çözümü imkânsız değildir.

Kırıkkale oto kurtarma servisimiz Kırıkkale şehrinin pek çok noktasında değişkenleri gözetmeksizin sizlere çözüm sunmaktadır. Planlanan çözüm sürecinde yaşanabilecek herhangi bir aksaklıkta ise sizlere destek taahhüttü vermektedir. Koşulların getirdiği değişkenler ise firmamızın destek sürecine herhangi olumsuz bir etki yaratmamaktadır.

Şeffaf ve güvenilir desteğe yönlendirme sağlayan firmamızın anlaşmalı olduğu pek çok servis ve muayene noktası da bulunmaktadır. Dileğiniz doğrultusunda bu noktalara yönlendirme sağlayarak sizlerin sorunlarına çözüm bulmaya çalışmaktayız. Sorununuzun tespitini takiben aracınız için dilerseniz önerdiğimiz firmalardan destek alabilirsiniz, dilerseniz kendi güvenoyunuzu kazanmış firmalara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kırıkkale şehrinde trafik esnasında yaşayabileceğiniz gündelik sorunların çözümü için sizlerden haber beklemekteyiz. Bulunduğunuz şartlar ne olursa olsun güvenilir çözümler için lütfen arayınız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR