• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Operasyon Ltd Şti

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Nail Türen

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Operasyon Ltd Şti olarak Bursa Nilüfer’de hizmet veriyor, uzun yıllardır kalitenin ve konforun değişmez adresi konumunda bulunuyoruz. Her biri birbirinden ayrıcalıklı hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin bir taraftan yaşam konforunu yükseltiyor diğer taraftan da daha modern yaşam alanları sunuyoruz. Sağlıklı suya ulaşmanın son derece zorlaştığı günümüzde teknolojinin en son imkanlarını kullanıyoruz. Dünya standartlarında su arıtma cihazlarıyla evlerinizde, işyerlerinizde ve diğer yaşam alanlarınızda sağlıklı, lezzetli, hijyenik suya ulaşmanızı sağlıyoruz.

Bursa hizmet sektörünün lider firmalarından birisi olarak her biri alanında yetişmiş, deneyim sahibi, gerekli eğitimlerini tamamlamış bir kadroyla çalışıyoruz. İşini severek yapan, işine aşkla bağlı, özverili personellerimiz sizlerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit etmekte, en doğru çözümleri tam zamanında hayata geçirmektedir.

Firma olarak kurulduğumuz günden bu yana yenilikçi yüzümüzle öne çıkıyoruz. Hizmetlerimizi sürekli geliştiriyor ve zenginleştiriyoruz. Hizmet kalemlerimizi çoğalttığımız gibi yenilikleri uluslararası düzeyde takip ediyor, en son ortaya çıkan makineleri, projeleri, ekipmanları ve teknolojileri oldukça kısa sürede sistemimize dahil ediyoruz. Hizmetlerimizin günlük değil ömürlük olmasını sağlıyor, birinci sınıf malzemeleri üst düzey işçilikle birleştirmeyi başarıyoruz.

Operasyon Ltd Şti olarak su arıtma cihazı satışı, su arıtma sistemleri satışı, membran filtre yetkili satıcısı, su arıtma sistemleri, su arıtma cihazı filtre satışı, tezgâh altı su arıtma sistemleri, filtre satışı, petek temizleme hizmeti ve daha fazlasını sizlerle buluşturuyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR